W sieci pojawił się zwiastun FILMOWEJ wersji "Przyjaciół". Wiemy, czy będzie kontynuacja kultowego serialu

W internecie pojawił się zwiastun kinowej wersji "Przyjaciół". Czyżby kultowy serial doczekał się kontynuacji?

"Przyjaciele" niewątpliwie są serialem kultowym. Serial komediowy opowiadają o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie wyświetlany był przez 10 lat i liczył ponad 230 odcinków. Szóstka aktorów, odgrywających główne role dzięki temu serialowi zdobyła status pierwszoligowych gwiazd, a ich milionowe gaże za ostatnie odcinki trafiły do Księgi Rekordów Guinessa. 

Teraz w sieci pojawił się zwiastun, który wzbudził iskierkę nadziei w fanach serialu. Wideo ma zapowiadać pełnometrażową wersję produkcji.

 

Niestety, jest to tylko wideo zrobione przez fana i widać w nim fragmenty m.in. z seriali "Terapia w sieci", Joey", "Cougar Town: Miasto kocic" czy programów talk-show. Film na YouTube ma teraz prawie 5 milionów wyświetleń.

Sami aktorzy również kilkukrotnie wspominali, że nic nie zapowiada powrotu serialu. Jennifer Aniston jako jeden z powodów podawała m.in. rozwój nowoczesnych technologii.

Żartowalismy sobie, że gdyby "Przyjaciele" powstali dzisiaj, to w kawiarni wszyscy siedzieliby ze wzrokiem wlepionym w swoje iPhony. Nikt by ze sobą nie rozmawiał - żartowała w zeszłym roku w rozmowie z "Huffington Post".

Od 1. stycznia 2018 roku "Przyjaciół" można oglądać na platformie Netflix. Ostatnio pojawiły się też głosy krytyki względem serialu - zarzuca mu się niepoprawność polityczną, seksizm czy brak różnorodności na tle rasowym. Należy jednak pamiętać, że początki emisji serialu przypadają na środek lat 90-tych. To pokazuje tylko, jakie zmiany zaszły w przestrzeni kulturowo-społecznej w ciągu tych lat.

 OG

Więcej o:
Komentarze (5)
"Przyjaciele". W sieci pojawił się zwiastun filmowej wersji "Przyjaciół". Będzie kontynuacja kultowego serialu?
Zaloguj się
 • Gość: Fanka

  Oceniono 5 razy 3

  Uwielbiam ten serial. Mam nadzieję że kiedyś doczeka się jednak kontynuacji 😀

 • Gość: Edi

  Oceniono 2 razy 2

  Niedobrze mi się już robi od tego seksizmu, poprawności politycznej i rasowej ! Oglądam właśnie super "czarny" serial "On, ona i dzieciaki" (2001-2005) i jakoś mi czarni aktorzy nie przeszkadzają, ani białych gęb nie brakuje.
  Obecne naciski i propaganda prowadzą wyłącznie do nienawiści.

 • Gość: agataww

  Oceniono 1 raz 1

  Lubie ten serial codziennie oglądam

 • Gość: Justyna

  0

  To nie jest zwiastun tylko zlepek różnych scen z filmów i seriali. Dla przykładu Courteney Cox i Matthew Perry spotkali się w jednym z odcinków Cougar Town: Miasto kocic (scena ze stłuczką)

 • Marta Swat

  Oceniono 2 razy 0

  To nie jest zwiastun filmu. To był filmik zrobiony z okazji 25-lecia serialu chyba u Ellen Degenerees

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX