David Schwimmer był zakochany w Jennifer Aniston, kiedy grali w "Przyjaciołach"? Rozwiódł się z żoną, bo ponoć "nigdy nie przestał jej kochać"

Mówi się, że David Schimmer, który grał Rossa w kultowym serialu "Przyjaciele", kiedyś był zakochany w Jennifer Aniston. Ponoć aktor nadal coś do niej czuje.

David Schimmer rok temu rozstał się ze swoją żoną. Jak informują zagraniczne tabloidy, serialowy Ross z "Przyjaciół" jest gotowy, by znów się zakochać. Ponoć wciąż myśli o Jennifer Aniston, w której miał być zakochany podczas pracy na planie serialu. Prawdopodobnie zaważyło to na jego rozstaniu z małżonką.

David zawsze miał ją w swoim sercu i nigdy nie przestał jej kochać. Wyjawił nawet, że czuł się bardzo zdołowany, gdy zaręczyła się z Bradem Pittem i czuł iskierkę nadziei, gdy się rozwiedli. Jedno z nich zawsze było w jakimś związku, dlatego nie mogli być razem – powiedział jego znajomy. 

Kiedy Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się, ponoć Schimmer wydzwaniał do dawnej miłości i chciał być jej oparciem podczas trudnych chwil. Choć obecnie przebywa w Londynie, pracując dla BBC, jest w stałym kontakcie z Jen.

Nie robi tajemnicy z tego, że chce, by Jennifer się z nim związała. Robi wszystko, co może, by to się stało. Podsunął jej rolę w filmie "Love", którego jest producentem, sugeruje jej nowe role i przebąkuje o spotkaniu po latach z resztą ekipy "Przyjaciół" – dodaje informator.

Wyobrażacie sobie ich jako parę? My trochę wątpimy w te rewelacje...

JT

Więcej o:
Komentarze (5)
Jennifer Aniston i David Schwimmer razem? Aktor rozwiódł się z żoną
Zaloguj się
 • Gość: joey

  Oceniono 8 razy 2

  Ja go rozumiem.

 • Gość: Gość Ania

  Oceniono 1 raz 1

  Nawet nie potraficie prawidłowo napisać Jego nazwiska. Marne dziennikarzyny

 • Gość: klaudia

  Oceniono 2 razy -2

  Może to i dobrze, ale to już nie będzie to samo. Wiadomo, że dużo kobiet jest grubszych i też są piękne, ale większości przydałoby się trochę zrzucić z iqgreeen chociażby. Zobaczymy co z tego wyjdzie, niech próbują.

 • Gość: Turpista_Dekadent

  Oceniono 15 razy -7

  Głowa od góry, David. Nie jest tak dramatycznie. Mogłeś przecież zakochać się w polskiej feministce, stażystce z Czerskiej albo Katarzynie Lubnauer

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX