Zagraniczne media rozpisują się, że Aniston znów spotyka się z Pittem. Matka aktora zajmuje wyraźne stanowisko w tej sprawie

"Mama Brada zawsze miała słabość do Jennifer", informują zagraniczne media. Teraz, kiedy para ponoć znowu się widuje, jest przeszczęśliwa.

Od kiedy Jennifer Aniston oficjalnie ogłosiła, że się rozwodzi, wszyscy chyba mieli nadzieję, że odnowi relacje z Bardem Pittem. Zagraniczne media są pewne, że tak się stało. Magazyn "Star" doniósł ostatnio, że para znowu ma się ku sobie. W spotkaniach aktorom ma pomagać George Clooney. Teraz dowiadujemy się, że mama Brada również trzyma za nich kciuki.

Mama Brada miała zawsze słabość do Jennifer. Nawet po ich rozstaniu utrzymywały kontakt przez lata. Nienawidziła tego, jak sprawy się między nimi potoczyły. Poczuła ulgę, kiedy usłyszała o ich pogodzeniu się i jest taka szczęśliwa, że znowu rozmawiają – zdradziło źródło "HollywoodLife".
Nie jest tajemnicą, że byłaby niesamowicie szczęśliwa, gdyby do siebie wrócili. Dalej znaczy dla niej bardzo wiele i myśli jako o części rodziny – dodało tajne źródło.

Razem z mamą Brada i Georgem Clooneyem trzymamy kciuki za ulubiona parę Ameryki! Jeśli plotki okażą się prawdą, będzie to jeden z najgłośniejszych powrotów w Hollywood.

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.