Clooney chce wyswatać Aniston i Pitta? "Spotkali się na schadzce". Reakcja Angeliny Jolie... do przewidzenia

Jak donosi magazyn "Star", George Clooney zorganizował potajemne spotkanie z Jennifer Aniston i Bradem Pittem. Wszystko po to, by... ich wyswatać!

Po tym jak Jennifer Aniston oficjalnie ogłosiła rozstanie z mężem, Justinem Theroux, w sieci aż huczy od plotek na temat tego, że aktorka i Brad Pitt się zejdą. Brad miał wówczas odnowić kontakt z Aniston. Ponoć zaczęło się od wysłania życzeń urodzinowych do Jennifer, jednak na tym się nie skończyło. Rozmowa nadal trwała. 

Teraz magazyn "Star" donosi, że w odnowieniu dawnej relacji Pittowi chce pomóc George Clooney

Jen i Brad spotykali się potajemnie na nocnych schadzkach, a to wszystko przez George’a. To on jako pierwszy zadzwonił do Brada, gdy jego małżeństwo z Angie eksplodowało. Po tym, jak Jen i Justin ogłosili separacje, zachęcił Brada do skontaktowania się z Aniston. Chciał by dał ich związkowi jeszcze jedną szansę – podaje źródło Star.

Według informatora czasopisma, Clooney miał zaaranżować wspólne spotkanie, po czym... się zmył.

Plan zakładał, że wszyscy spotkają się u Jen i spędzą resztę nocy przy drinkach, ale George oczywiście podrzucił Brada i odjechał w siną dal. Ich wspólny wieczór był relaksujący i spokojny. Wspominali swoją przeszłość, śmiali się. Było prawie jak za dawnych czasów, tylko lepiej. Oboje przyznali, że nie żałują małżeństw ze swoimi byłymi, ale to, co mieli będąc ze sobą, było naprawdę dobre – dodaje informator magazynu.

Co na to Angelina Jolie? Aktorka ponoć ciężko znosi pojednanie swojego byłego męża z byłą żoną.

Nagle ją uderzyło, że Brad znów ma Jennifer w swoim życiu. Jest totalnie rozwścieczona – twierdzi znajomy aktorki.

A wy co o tym myślicie? Chcielibyście by Aniston i Pitt znów byli razem?

embed

MM