Lara Gessler przechodzi kryzys małżeński? Tymi zdjęciami rozwiewa wątpliwości

Lara Gessler we wrześniu wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, Pawłem. Rzadko wychodzą razem, ale teraz pojawili się na pokazie mody. Czułościom nie było końca.

2 września Lara Gessler i jej ukochany Paweł stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość miała bardzo kameralny charakter, a córce Magdy Gessler zależało na utrzymaniu ślubu w tajemnicy. Do tej pory rzadko pokazują się razem publicznie. Mówiło się nawet w styczniu, że przechodzą kryzys.

cytat >>>

Teraz jednak zjawili się na środowym pokazie Thecadess i wyglądali na bardzo zakochanych.

Siedzieli trzymając się za ręce, a Piotr nie wstydził się publicznie okazywać żonie uczuć. Do zdjęć chętnie ją obejmował i dawał pocałunki. Po minie kobiety widać, że jest bardzo szczęśliwa i dobrze czuje się w towarzystwie męża. Najwidoczniej kryzys jest już przeszłością - o ile w ogóle go przechodzili.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Nic dziwnego, że Piotr obdarzał Larę takim zainteresowaniem. Wyglądała świetnie. Miała na sobie kostium ze sporym dekoltem. Zielona kreacja w roślinny motyw sprawiła, że wyglądała zadziornie i z pazurem. Także internautom bardzo się podobało.

Laro! Hot 100%! Wyglądasz jak milion dolarów. 
Drapieżnie. Świetnie wyglądasz.
Boska - piszą pod zdjęciem, które umieściła na Instagramie.
 

Lara Gessler jest przykładem na to, że szczęśliwa kobieta u boku zakochanego mężczyzny promienieje. Mamy nadzieję, że częściej będzie zabierać męża na branżowe imprezy, gdyż przyjemnie się na nich patrzy, prawda?

AW

Więcej o: