Jeszcze niedawno Kayah wyglądała tak. Dziś? Zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Na imprezie Stowarzyszenia Autorów ZAiKS pojawiła się Kayah, której wygląd nieco się zmienił. Na lepsze!

19 marca w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się gala jubileuszowa Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. W imprezie wzięli udział m.in. Bronisław Komorowski z żoną, a wieczór uświetnił występ kilku artystów. Na scenie wystąpiła Kayah, która chętnie pozowała fotoreporterom na ściance.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Od dłuższego czasu wygląd Kayah budził wiele dyskusji i wyraźnie martwił jej fanów. Jeszcze niedawno jej twarz wyglądała na opuchniętą i nienaturalnie gładką. Sama zainteresowana zdawała się nie przejmować zarzutami o rzekomych ingerencjach chirurga. Teraz? Wokalistka wygląda o wiele lepiej! Na najnowszych zdjęciach próżno szukać opuchlizny na jej twarzy. Czyżby leczenie choroby Hashimoto zaczęło przynosić pozytywne skutki? 

Przypomnijmy, że kilka lat temu Kayah wyznała, że za jej wygląd odpowiadają problemy z tarczycą. 

Miałam na przykład wpis na Facebooku: "Bardzo cię szanuję za to, jak śpiewasz, ale już nie można na ciebie patrzeć. Starzej się z godnością". Czyli nie starzeję się w sposób, jakiego by ludzie sobie życzyli. Chcą czy nie, będę się zmieniać. Ludzie nie mają pojęcia, jak bardzo niedoczynność tarczycy zmienia rysy, powoduje obrzmienia. Zresztą nie muszę się z niczego tłumaczyć. Plotki o operacjach plastycznych tylko potwierdzają, że chyba nie jest ze mną jeszcze najgorzej - skomentowała w rozmowie z "Pani".

Trzymamy kciuki za zdrowie piosenkarki. 

JT