Justin Theroux ma nową dziewczynę? 24 lata młodszą od Aniston! Spotykał się z nią jeszcze przed rozwodem

Zagraniczne media donoszą, że Justin Theroux już pocieszył się po rozstaniu z Jennifer Aniston. Jego nową wybranką jest rzekomo 25-letnia artystka, Petra Collins.

Miesiąc po rozstaniu z Jennifer Aniston Justin Theroux spotyka się już z kimś innym. Według źródeł tabloidu "Star" aktor zauroczył się 25-letnią artystką, Petrą Collins. 9. lutego wrzucił zdjęcie z nią na Instagram, co miałoby oznaczać, że spotykał się z nią jeszcze przed ogłoszeniem rozwodu.  

 
Justin i Petra widują się od jakiegoś czasu. Choć on utrzymuje, że są tylko przyjaciółmi to widać, że szaleje za nią. Jennifer nie kupuje więc jego wersji - twierdzi informator gazety. 

Petra jest znana w środowisku show-biznesu, przyjaźni się m.in. z Seleną Gomez, dla której kilka miesięcy temu reżyserowała teledysk do "Fetish". Co ciekawe, gdy pojawiły się doniesienia o romansie Collins z Theroux, wokalistka nagle przestała ją obserwować na Instagramie. 

Petra Collins, Selena GomezPetra Collins, Selena Gomez Stephen Smith / EAST NEWS

Wcześniej mówiło się, że Theroux ma romans z Olivią Munn, ale aktorka stanowczo zaprzeczyła plotkom. Petra Collins - póki co - nie zabrała głosu.

Petra Collins

25-letnia Petra Collins pochodzi z Kanady. Zawodowo zajmuje się fotografią, modelingiem oraz reżyserowaniem krótkich filmów oraz teledysków. W 2016 roku została twarzą marki Gucci.

WJ

Więcej o: