Aniston sprzedaje swoją willę, w której wzięła ślub z Theroux. Robi wrażenie! Jeden element szczególnie przyciąga uwagę

Jennifer Aniston rozstała się z Justinem Theroux. Teraz aktorka postanowiła sprzedać willę, w której wzięli ślub. Zobaczcie, jak wygląda jej posiadłość.

Rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux zaskoczyła chyba wszystkich fanów gwiazdorskiej pary. Nikt nie spodziewał się, że ich dwuletnie małżeństwo przeżywa poważny kryzys. 

Zdecydowaliśmy się ogłosić naszą separację. Decyzja została podjęta wspólnie i z miłością pod koniec zeszłego roku - napisali w oficjalnym oświadczeniu.

Aniston zdecydowała się na sprzedaż willi, w której poślubiła Theroux. Aktorka kupiła ją w 2011 r. za... 21 milionów dolarów! Zapewne uznała, że musi pozbyć się domu, by rozpocząć nowy etap w życiu. 

Aktorka wybrała dosyć niefortunny moment na sprzedaż, ponieważ tydzień temu pojawił się nowy numer "Architectural Digest", w którym Aniston pochwaliła się domem i opowiedziała, jakie wspaniałe życie prowadzi w nim u boku męża i swoich zwierząt. Jak wygląda willa gwiazdy? Wnętrza robią wrażenie. Szczególnie jedna rzecz przyciągnęła naszą uwagę - piękna wanna. A o takim basenie, który gwiazda ma obok posiadłości, marzy chyba każdy... 

JT 

Więcej o: