Aniston sprzedaje swoją willę, w której wzięła ślub z Theroux. Robi wrażenie! Jeden element szczególnie przyciąga uwagę

Jennifer Aniston rozstała się z Justinem Theroux. Teraz aktorka postanowiła sprzedać willę, w której wzięli ślub. Zobaczcie, jak wygląda jej posiadłość.

Rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux zaskoczyła chyba wszystkich fanów gwiazdorskiej pary. Nikt nie spodziewał się, że ich dwuletnie małżeństwo przeżywa poważny kryzys. 

Zdecydowaliśmy się ogłosić naszą separację. Decyzja została podjęta wspólnie i z miłością pod koniec zeszłego roku - napisali w oficjalnym oświadczeniu.

Aniston zdecydowała się na sprzedaż willi, w której poślubiła Theroux. Aktorka kupiła ją w 2011 r. za... 21 milionów dolarów! Zapewne uznała, że musi pozbyć się domu, by rozpocząć nowy etap w życiu. 

Aktorka wybrała dosyć niefortunny moment na sprzedaż, ponieważ tydzień temu pojawił się nowy numer "Architectural Digest", w którym Aniston pochwaliła się domem i opowiedziała, jakie wspaniałe życie prowadzi w nim u boku męża i swoich zwierząt. Jak wygląda willa gwiazdy? Wnętrza robią wrażenie. Szczególnie jedna rzecz przyciągnęła naszą uwagę - piękna wanna. A o takim basenie, który gwiazda ma obok posiadłości, marzy chyba każdy... 

JT 

Więcej o:
Komentarze (14)
Jennifer Aniston sprzedaje willę, w której wzięła ślub z Theroux. Wnętrza robią wrażenie [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • Gość: aaaaa

  Oceniono 6 razy 6

  Reklama Smartwater

 • sselrats

  Oceniono 3 razy 3

  Smart Water to akurat najgorszy wybor. bardzo zdemineralizowana. Evian duzo lepszy. Chyba ja stac.

 • kisssmyass

  Oceniono 5 razy 3

  jak to ślicznie brzmi: zdecydowaliśmy się podjąć decyzję o separacji, z miłością czy też w duchu miłości...... Innymi słowy z powodu braku miłości rozstajemy się z miłości do miłości. Popier dolenie z pokiełbaszeniem ale w duchu miłości. Czyli pozostajemy wierni miłości i szukamy jej dalej, jak mniemam.

 • elenem

  Oceniono 5 razy 3

  Hm... nie tyle sam dom ile otoczenie wokół niego robi wrażenie. Choć wnetrza ładnie urządzone to jednak ogromne pomieszczenia nie sprzyjają bliskości i budowaniu relacji. Wolę bardziej przytulne pokoje, wyjatkiem moze być salon.
  Jen to fajna kobieta, nie wiem z czego wynika jej decyzja o rozwodzie. No ale to juz ona wie najlepiej. Dom pozytywny, ja bym go nie sprzedawała ot tak.

 • lodomeria

  Oceniono 4 razy 2

  Taki lekko bezduszny, żeby nie powiedzieć tandetny, amerykański styl. Rzeczywiście woda w jednorazowych butelkach u osoby niby tak przejętej losami świata dopełnia tylko obrazu.

 • minkat

  Oceniono 1 raz 1

  znachy ten artykul w najnowczym Architectural Digest to byla jedna wielka reklama?

 • pan_wafel_wielki

  Oceniono 5 razy 1

  Sprzedaje? Powinna oddać do Torunia!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX