Już wiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek w "DD TVN". Agnieszka Woźniak-Starak będzie niepocieszona

Agnieszka Woźniak-Starak nie zastąpi Magdy Mołek w "Dzień dobry TVN". Jak podaje "Fakt", intratną propozycję zgarnęła jej sprzed nosa inna gwiazda stacji.

Agnieszka Woźniak-Starak była typowana na zastępczynię Magdy Mołek, która jest w ciąży. Jak podaje "Fakt" jednak to nie ona poprowadzi program "Dzień dobry TVN", o czym bardzo marzyła. Miejsce obok Marcina Mellera ma ponoć zająć Ula Chińcz.

Woźniak-Starak w styczniu pojawiła się jako prowadza w jednym z odcinków programu. Jednak opinie o jej sposobie prowadzenia rozmowy z gośćmi nie były pochlebne. Zarzucano jej, że była niezbyt miła dla Joanny Krupy, której zadawała złośliwe pytania.

 

Tabloid podaje prawdopodobne przyczyny odrzucenia kandydatury Woźniak-Starak. Oprócz negatywnego odbioru po styczniowym odcinku przez widzów, Marcin Meller miał podobno nie poczuć chemii z dziennikarką, co mogło wpłynąć na decyzję produkcji.

Po wywiadzie z Joanną Krupą na Agnieszkę spadła lawina hejtu. Dodatkowo Marcin stwierdził, że gdy współprowadził z Agą poranek nie czuł z nią chemii. Zasugerował, że nie chce być w programie z kimś, kto wzbudza tyle złych emocji - podaje źródło tabloidu.

Źródło podaje także, że to Ula Chińcz zastąpi Magdę Mołek. Ma ona nieskazitelny wizerunek i cieszy się sympatią widzów.

Produkcja TVN stwierdziła zgodnie, że jej miejsce powinna zająć osoba, która dobrze się kojarzy i ma nieskazitelny wizerunek. Wybrano więc Ulę Chincz, o której nikt nie powie złego słowa - podaje "Fakt".
 

Jak na razie nie podano oficjalnego komunikatu. Kto waszym zdaniem lepiej sprawdzi się w roli prowadzącej "DD TVN"? Agnieszka Woźniak-Starak czy Ula Chińcz?

AW

Więcej o: