"Diagnoza". Rusza nowy sezon. Wiemy, co dalej z Anną. Wygadała się sama Ostaszewska. "Nagle pojawia się ktoś z przeszłości..."

"Diagnoza". 20 lutego startuje nowy sezon serialu. Czego możemy się spodziewać? Porozmawialiśmy z Mają Ostaszewską, która zdradziła nam kilka szczegółów.

"Diagnoza" to produkcja, którą naprawdę pokochali widzowie. Świadczy o tym m.in. tegoroczna Telekamera. To wielki sukces, ponieważ do tej pory wyemitowano dopiero jeden sezon serialu.

Drugi startuje już 20 lutego. Na gali Telekamer porozmawialiśmy z Mają Ostaszewską, która wciela się w główną rolę w serialu (ona sama również otrzymała statuetkę w kategorii "Aktorka"). Zapytaliśmy, czego mogą spodziewać się fani "Diagnozy". Okazuje się, że mimo odzyskania pamięci, życie Anny znów będzie zawiłe. 

Jak wiemy, Anna straciła pamięć i takie pełne odzyskanie pamięci to jest bardzo długi proces. Czasem takim pacjentom wydaje się, że już wszystko wiedzą, a nagle pojawia się ktoś z przeszłości i wszystko wydaje się być znowu zagadką - wyznała tajemniczo.

Ostaszewska podkreśliła również, że i tym razem zobaczymy mocny wątek kryminalny.

Bardzo mocny wątek kryminalny. Mroczny, ale bardzo wiarygodny. To też porwało mnie w "Diagnozie" i cieszę się, że to kontynuujemy - dodała.
 

W oficjalnym zwiastunie 2. sezonu "Diagnozy" (możecie zobaczyć go TUTAJ) widzimy także, że Artman nie chce dać Annie za wygraną. Możemy się domyślać, że to właśnie ona teraz została jego wrogiem numer jeden. Do czego zdolny będzie lekarz, by zemścić się na byłej ukochanej? 

W nowych odcinkach serialu "Diagnoza" poznamy też losy pozostałych bohaterów. Piotr Sadzik po raz piąty zostanie tatą. Wanda, która pochodzi z wielodzietnej rodziny, także będzie marzyła o dziecku, ale jej mąż nie podzieli jej pragnień. Matczyna nadopiekuńczość doktor Kalety zepsuje jej relacje z synem. W jej życiu pojawi się też mężczyzna, przez którego jej kariera zawiśnie na włosku. W życiu anestezjolog Olgi wydarzy się miłosne zawirowanie. Nieoczekiwanie zbliży się do... Agnieszki. Czy Bujak będzie miała na tyle odwagi, by przyznać, że czuje coś więcej niż tylko przyjaźń? 

Cieszycie się z powrotu "Diagnozy"? Będziecie oglądać nowy sezon?

JT

Więcej o: