BAFTA 2018: Gwiazdy w czerni. Angelina Jolie i Jennifer Lawrence prezentują się pięknie. Zjawiła się także ciężarna księżna Kate

W tym roku gala rozdania corocznych nagród BAFTA, czyli Nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej, odbywa się 18 lutego. Statuetki przyznawane są w dziedzinie filmu przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Jest ona brytyjskim odpowiednikiem amerykańskich Oscarów. Wśród nominowanych znajduje się polski kandydat - 'Twój Vincent'. Najwięcej nominacji, bo aż dwanaście, otrzymał 'Kształt wody' Guillermo del Toro. Na czerwonym dywanie w Londynie pojawiły się największe gwiazdy kina m.in. Angelina Jolie i Jennifer Lawrence. Przybyła także para książęca. Podczas 71. rozdania nagród znani solidaryzują się z ofiarami molestowania seksualnego i akcją 'Times'Up', w związku z czym ubrali się na czarno. Zobaczcie, jak wyglądali.
W tym roku gala rozdania corocznych nagród BAFTA, czyli Nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej, odbywa się 18 lutego. Statuetki przyznawane są w dziedzinie filmu przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Jest ona brytyjskim odpowiednikiem amerykańskich Oscarów. Wśród nominowanych znajduje się polski kandydat - 'Twój Vincent'. Najwięcej nominacji, bo aż dwanaście, otrzymał 'Kształt wody' Guillermo del Toro. 

Na czerwonym dywanie w Londynie pojawiły się największe gwiazdy kina m.in. Angelina Jolie i Jennifer Lawrence. Przybyła także para książęca. Podczas 71. rozdania nagród znani solidaryzują się z ofiarami molestowania seksualnego i akcją 'Times'Up', w związku z czym ubrali się na czarno. Zobaczcie, jak wyglądali.
W tym roku gala rozdania corocznych nagród BAFTA, czyli Nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej, odbywa się 18 lutego. Statuetki przyznawane są w dziedzinie filmu przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Jest ona brytyjskim odpowiednikiem amerykańskich Oscarów. Wśród nominowanych znajduje się polski kandydat - 'Twój Vincent'. Najwięcej nominacji, bo aż dwanaście, otrzymał 'Kształt wody' Guillermo del Toro. Na czerwonym dywanie w Londynie pojawiły się największe gwiazdy kina m.in. Angelina Jolie i Jennifer Lawrence. Przybyła także para książęca. Podczas 71. rozdania nagród znani solidaryzują się z ofiarami molestowania seksualnego i akcją 'Times'Up', w związku z czym ubrali się na czarno. Zobaczcie, jak wyglądali. AP
Margot Robbie BAFTA 2018 Margot Robbie BAFTA 2018 AP
Lupita Nyong'o BAFTA 2018 Lupita Nyong'o BAFTA 2018 AP
Angelina Jolie BAFTA 2018 Angelina Jolie BAFTA 2018 AP
Natalie Dormer BAFTA 2018 Natalie Dormer BAFTA 2018 AP
Gary Oldman BAFTA 2018 Gary Oldman BAFTA 2018 AP
Gemma Arterton BAFTA 2018 Gemma Arterton BAFTA 2018 AP
Hayley Squires BAFTA 2018 Hayley Squires BAFTA 2018 AP
Jennifer Lawrence BAFTA 2018 Jennifer Lawrence BAFTA 2018 AP
Księżna Kate i książę William BAFTA 2018 Księżna Kate i książę William BAFTA 2018 AP
Sally Hawkins BAFTA 2018 Sally Hawkins BAFTA 2018 AP
Emma Roberts BAFTA 2018 Emma Roberts BAFTA 2018 AP
Salma Hayek i jej mąż, Francois-Henri Pinault BAFTA 2018 Salma Hayek i jej mąż, Francois-Henri Pinault BAFTA 2018 AP
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.