Awantura o różaniec na Instagramie Rozenek. Gwiazda wyprowadzona z równowagi blokuje "fankę": Dobrze się czujesz?

Małgorzata Rozenek została skrytykowana za noszenie różańca. Odpowiedziała. Po ostrej wymianie zdań w końcu zablokowała internautkę.

Małgorzata Rozenek przebywa obecnie na rodzinnych wakacjach w Singapurze i ku uciesze swoich fanów regularnie publikuje zdjęcia z wyjazdu. Na jednej z ostatnich fotografii pozuje z różańcem na szyi, co wywołało zażartą dyskusję wśród obserwatorów.

 

Większość fanek Perfekcyjnej pozytywnie odebrała zdjęcie, komplementując jej wygląd i zachwalając miejsce pobytu. Znalazła się jednak również osoba, która w mocnych słowach skrytykowała Małgorzatę Rozenek za noszenie różańca. Jej komentarz brzmi dosyć dziwnie.

Wiesza sobie pani różaniec na szyi, a jest reprezentantką "rogatego" - skomentowała.

Małgorzata Rozenek szybko odpowiedziała:

Dobrze się czujesz?

W obronie gwiazdy TVN-u od razu stanęły jej fanki. Internautka postanowiła więc wytłumaczyć swoje mocne słowa.

Jednak "pani majdanowa" chyba potraktowała to jako biżuterię, stąd też mój lekko kąśliwy komentarz (...). Chodzi o to, że ktoś obwiesza się różańcami, a reprezentuje wartości niezgodne z Kościołem Katolickim (...). Chcę wam tylko pokazać hipokryzję tych jakże idealnych super celebrytek (...). Ja pani Rozenek nie ubliżyłam, tylko stwierdziłam fakt - tłumaczyła się.

Małgorzata Rozenek po raz kolejny odniosła się do słów krytyki pod swoim adresem:

Nie wypowiadaj się proszę na mój temat. Szczególnie, jeżeli nie wiesz, co mówisz.
Ja wiem, co mówię, pani za to nie wie, co robi - odpowiedziała.

Komentarze na Instagramie Małgorzaty RozenekKomentarze na Instagramie Małgorzaty Rozenek Screen: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek, starając się zachować spokój, podsumowała całą dyskusję.

Dziwi mnie tylko, że zamiast spędzać czas ze swoimi dziećmi w miłości, wolisz spędzać czas z obcymi w nienawiści (...). Tego się nawet czytać nie da.

Kobieta pozostawała nieugięta i dalej próbowała wyprowadzić z równowagi Perfekcyjną:

Nie ma pani żadnych merytorycznych argumentów, więc odpowiada pani na poziomie dziecka z podstawówki (...). Poza tym nie przypominam sobie, abyśmy były na "Ty". Kiedyś może była pani ikoną mody, stylu i dobrego smaku. Dziś kryzys wieku średniego robi jednak swoje. Idzie pani w złym kierunku.

Małgorzata Rozenek zakończyła dyskusję:

Blokuje panią, mój instagram to nie miejsce na pani radykalizm. Mam nadzieje, że pani jako żarliwa katoliczka, spędza swój czas nie tylko na awanturach, ale też na realnej pomocy innym. To przez takie osoby jak pani polski kościół katolicki, którego wyznawczynią ja też jestem, traci wiernych

Co uważacie o całej dyskusji? Jakie jest Wasze zdanie na temat noszenia różańca jako ozdoby?

AG