Nosowska sparodiowała trenerki fitness. "Czekamy, aż zawiąże nam się sadło". Fani są zachwyceni: Ryczę ze śmiechu!

Nosowska sparodiowała na Instagramie fit-blogerki. Internauci są zachwyceni jej najnowszymi filmikami.

Katarzyna Nosowska podbiła Instagram swoimi satyrycznymi filmikami. Piosenkarka z ironią odnosi się do show-biznesu, opowiada żarty, a także kpi ze swojej wagi. Teraz dodała nowe nagrania, na których parodiuje fit-blogerki. 

Nosowska zrobiła całą serię filmików poświęconych specjalistkom od zdrowego trybu życia. Pierwsze nagranie to wywiad z Agatą Kuleszą, w którym zaprasza do oglądania kolejnych "odcinków".

Wielokrotnie proszono mnie o to, żebym podzieliła się ze społeczeństwem sposobem na dojście do podobnej do mnie figury. Dlatego już wkrótce zamieszczę serię treningów, poza tym będzie można znaleźć wywiad ze mną w gazecie Fat&Happy - zaczęła.
 

Kolejne filmiki to proponowane treningi, w których wokalistka radzi, jak... przytyć. Adekwatnie do celu tej zabawy, swój projekt nazwała "Mega turbo kreator opony". Seria jej "ćwiczeń" zadowoliłaby niejednego leniucha i łakomczucha. Wystarczy się zaopatrzyć w czipsy, ptasie mleczko oraz... oliwę. Następnie wszystko zjeść, ale nie za szybko, żeby nie spalać. Nie zabrakło oczywiście motywacyjnych okrzyków.

 

Nosowska, jak każda trenerka, nie zapomniała o relaksie i rozciąganiu na koniec ćwiczeń. 

A teraz na koniec, relaks, rozciąganie. Opuszczamy ciało. Nie za szybko, żeby nie spalić. Opuszczamy ciało na kanapę. I leżymy. Czekamy aż zawiąże nam się sadło - zakończyła. 

Internauci są zachwyceni i w komentarzach wychwalają parodiujące nagrania. 

Fat&Happy genialne!
Ryczę ze śmiechu!
Kocham tę wariatkę.
Widzę tutaj narodziny nowej dyscypliny - CrossFat, tak trzymać!

Fanom na tyle spodobała się propozycja Nosowskiej, że żartobliwie dopytują czy zamierza poszerzyć swoją działalność, jako trenerka.

Pani Kasiu może jakiś obóz treningowy?
Może się doczekamy wydania książki?

Zdecydowanie zgadzamy się z powyższymi komentarzami. Nosowska idealnie z przymrużeniem oka odniosła się do fitnessu, na punkcie którego, obecnie oszalała cała masa ludzi. Książka Nosowskiej? Kupimy? Trening z nią? Czekamy na zapisy! 

MT

Więcej o: