Theroux odkrył u Aniston listy miłosne. Były od... Brada Pitta! "Zapewniała go, że to nic takiego"

Wciąż pojawiają się nowe informacje odnośnie rozstania Jennifer Aniston i Justina Theroux. Ponoć mąż gwiazdy znalazł w ich domu listy i notatki miłosne od Brada Pitta.

Jak informują zagraniczne media, Justin Theroux jeszcze przed rozstaniem z Jennifer Aniston odnalazł w ich domu listy od Brada Pitta. Gwiazdor odkrył je dwa lata temu i był mocno zaskoczony słowami, które w nich przeczytał.

Tęsknię za Tobą. Pięknie wyglądałaś dziś w nocy - miał pisać Pitt do Aniston.

Bliski znajomy pary donosi, że Jennifer "zapewniała męża, że miłosne listy od Brada to nic takiego". Ten ponoć nie był zachwycony i miał wątpliwości, czy Aniston mówi prawdę. Choć były to pamiątki z pierwszego małżeństwa, Justin przez długi czas czuł się dosyć dziwnie. 

Jennifer Aniston, Brad Pitt.Jennifer Aniston, Brad Pitt. fot. Forum

Przypomnijmy, że Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem w latach 2000-2005. Rozstali się po tym, jak aktor poznał na planie filmu "Pan i Pani Smith" Angelinę Jolie, z którą obecnie ma szóstkę dzieci. Para w 2016 r. rozstała się.

Rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux

Jennifer Aniston niedawno potwierdziła, że rozwodzi się z Justinem Theroux. Para, która wyglądała na wyjątkowo zgraną ogłosiła, że "rozstaje się w przyjaźni" po 7 latach związku. Od razu pojawiły się plotki, że gwiazda "Przyjaciół" nadal darzy uczuciem Brada Pitta. Najnowsze doniesienia znajomych mogą to potwierdzać. W ostatnim czasie Aniston podobno mogła bardzo liczyć na byłego męża. 

JT

Więcej o:
Komentarze (6)
Justin Theroux odkrył u Jennifer Aniston listy miłosne od... Brada Pitta!
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 9 razy 9

  Listy... zdjęcia... zasuszone kwiaty ... :))
  A czas ucieka...

 • Gość: yuraa

  Oceniono 8 razy 6

  listy ? papierowe zapisane długopisem kartki ?
  dziwne

 • Gość: dżem

  Oceniono 16 razy 4

  Jennifer odbiła Justina kobiecie z którą był 14 lat. Jest taka sama, albo gorsza od Angeliny, a każdy portal robi z niej ofiarę

 • cucurucu

  Oceniono 5 razy 3

  Ladnie to tak czytac cudze listy?

 • Gość: k

  Oceniono 11 razy -1

  W ogóle sie dziwię, ze taki facet jak Theroux związał sie z naczelną męczennicą filmowego światka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX