Jennifer Aniston rozstała się z mężem przez Brada? Najnowsze doniesienia mogą to potwierdzać

Jennifer Aniston kilka miesięcy przed ogłoszeniem rozwodu miała zintensyfikować swoje kontakty z Bradem Pittem. W trudnym dla niej czasie aktorka znalazła rzekomo oparcie w byłym mężu

Jennifer Aniston w piątek potwierdziła, że rozwodzi się z Justinem Theroux. Para, która wyglądała na wyjątkowo kochającą się i zgraną, niespodziewanie ogłosiła, że "rozstaje się w przyjaźni" po 7 latach związku. Niemal równocześnie pojawiły się spekulacje, że gwiazda "Przyjaciół" wciąż darzy uczuciem Brada Pitta, a najnowsze doniesienia mogą to potwierdzać.

Nie jest tajemnicą, że od czasu rozstania w 2005 r. Pitt i Aniston utrzymywali ze sobą kontakt. Jednak w ostatnich miesiącach miał się on stać bardziej intensywny.

Jen i Brad zawsze byli blisko mimo rozstania, ale w ostatnich 15 miesiącach ona mogła liczyć na niego jeszcze bardziej niż wcześniej - donosi informator "Mirror".
Mają swoje numery i kontaktują się od czasu do czasu. Pozostali przyjaciółmi.

Choć kontakt ten miał być czysto "przyjacielski", rozstanie Aniston z mężem podgrzało plotki o możliwości jej zejścia się z Bradem. Po raz pierwszy pojawiły się one 1,5 roku temu, gdy Pitt kończył związek z Angeliną Jolie.

Brad Pitt i Jennifer Aniston w 2000Brad Pitt i Jennifer Aniston w 2000 CHRIS PIZZELLO (AP Photo/Chris Pizzello, File)

Pitt i Aniston byli małżeństwem w latach 2000-2005. Rozstali się po tym, jak aktor poznał na planie filmu "Pan i Pani Smith" Angelinę Jolie, z którą obecnie ma szóstkę dzieci.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.