Shania Twain wraca na scenę. Zaśpiewała na American Music Awards i zachwyciła.  Bardzo się zmieniła?

Dawno niewidziana Shania Twain wróciła na scenę i to z wielkim przytupem. Piosenkarka country wystąpiła na gali American Music Awards i zachwyciła.

Shania Twain jest już na scenie od ponad 35 lat, jednak ostatnimi laty na dobre usunęła się w cień show-biznesu. Po dość długiej przerwie wróciła na scenę i to w wielkim stylu. Jej występ zamykał niedzielną galę American Music Awards.

Shania Twain wraca na scenę

W minioną niedzielę Shania Twain była gwiazdą gali American Music Awards, podczas której wykonała swoje największe przeboje. Jak wypadła? Widać, że scena to jej żywioł. Głos wciąż w nienagannej formie, tak samo, jak energia, która udzieliła się publiczności oraz zebranym gwiazdom. Na scenie tanecznym krokiem dołączyła do niej sama Taylor Swift.

Trudne dzieciństwo

Shania Twain miała dość długą przerwę w karierze. Nie wydawała nowych piosenek, a w mediach głośno było głównie za sprawą jej traumatycznych wspomnień z dzieciństwa, które ujawniła w swojej biografii. Artystka zdradziła, że wychowywała się w patologicznej rodzinie, w której ojczym alkoholik molestował ją seksualnie i znęcał się nad całą rodziną. Na szczęście piosenkarka najgorsze chwile ma już za sobą. Teraz znowu występuje i podobnie, jak Cher, czy Celine Dion daje cykliczne występy w Las Vegas.

Shania Twain na American Music Awards. ZOBACZ WIDEO:

 
Więcej o:
Komentarze (6)
Shania Twain zaśpiewała na American Music Awards i tańczyła z Taylor Swift. Bardzo się zmieniła?
Zaloguj się
 • student_zebrak

  Oceniono 8 razy 8

  eh, to juz 20 lat od czasu, gdy jej naukowiec rakietowy nie pasil....

 • Gość: niegość

  Oceniono 2 razy 2

  Wraca na scenę? Od 2012 ma rezydenturę w Las Vegas, od tamtej pory zdążyła także nagrać płytę i objechać dwie światowe trasy koncertowe.

 • Gość: tomeks

  Oceniono 1 raz 1

  hahaha, myślałem, że to Sandra (dla niewtajemniczonych taka artystka lat 80-tych) ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX