Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie ze ślubu rodziców. "Minęło dokładnie 40 lat". Pierwsza Dama wyglądała pięknie

Ola Kwaśniewska zamieściła na Instagramie zdjęcie ze ślubu rodziców z okazji jego 40. rocznicy. Trzeba przyznać, że gdyby nie kolorystyka i podpis pod zdjęciem, to nie rozpoznalibyśmy, że minęło już tyle czasu od tego wydarzenia!

W miniony weekend Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy obchodzili 40. rocznicę ślubu. Z tej okazji ich córka Ola Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z dnia, w którym jej rodzice powiedzieli sobie sakramentalne "TAK".

Ola Kwaśniewska wspomina 40. rocznicę ślubu rodziców

Państwo Kwaśniewscy pobrali się 23 listopada 1979 roku w Gdańsku. Na zdjęciu opublikowanym przez ich córkę widać, jak para wychodzi z kościoła i jest obsypywana ryżem. Jolanta się śmieje, a wąsaty Aleksander wyprowadza ją ze świątyni. Ich córka publikując fotografię opisała ją hasztagami, które składają się na następujące zdanie:

Otóż wczoraj minęło dokładnie 40 lat od tego, jakże fortunnego dla mnie wydarzenia, zwanego ślubem Moich Rodziców. I mnie cieszy to. Dziękuję! Kocham, lubię i szanuję.
 

Jolanta ma na sobie sukienkę do połowy łydki, z długimi obszernymi rękawami i dekoltem w serek. Aleksander w dniu ślubu miał na sobie 3-częściowy, prawdopodobnie szary garnitur.

Pod zdjęciem nie brakowało komentarzy, w których internauci składali życzenia parze:

Cudowna para, która pięknie reprezentowała nasz kraj. Życzę kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu.
Szczęścia na dalsze lata dla wspaniałych rodziców.
Na tym zdjęciu jesteście identyczne z mamą!

Dołączamy się do życzeń!

DK

Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Zobacz wideo
Więcej o: