Kinga Rusin założyła "dziwne" spodnie. Mało kto umie je nosić, ale to prawdziwy hit wybiegów. Obroniła je? Nie mamy wątpliwości

Kinga Rusin zachwyca pod studiem "Dzień Dobry TVN". W szerokim dżinsach i jasnym golfie wyglądała bardzo stylowo. Nie każda kobieta prezentowałaby się dobrze w takich spodniach.

Kingę Rusin można by śmiało nazwać blogerką modową. Dziennikarka nie dość, że udziela się publicznie w ważnych dla naszego kraju i klimatu sprawach, to swoimi stylizacjami inspiruje tysiące kobiet. Nie dziwi więc fakt, że za każdym razem, kiedy opuszcza studio "Dzień Dobry TVN", czekają na nią paparazzi. Nie inaczej było ostatnim razem. Jak się zaprezentowała? Naprawdę stylowo!

Kinga Rusin pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Gospodyni śniadaniówki przychodząc do pracy ma zazwyczaj przygotowane dwie stylizacje. Jedną, w której zachwyca na wizji i drugą, w której opuszcza studio. Ta ostatnia zwróciła naszą uwagę wyjątkowo. Kinga poczuła powiew jesiennego wiatru i zdecydowała się na jasny golf, na który włożyła grubą marynarkę. Zdecydowanie ciekawsza jest dolna część stylizacji. Rusin przeszła ulicą Hożą w szerokich dżinsach z wysokim stanem, a całość uzupełniła beżowymi kozakami i torbą Chloe za kilka tysięcy złotych. 

 

Dziennikarka prezentowała się naprawdę modnie i naszym zdaniem po raz kolejny upodobniła się nieco do brytyjskiej ikony stylu, Victorii Beckham

Victoria BeckhamVictoria Beckham East News

Fani nie szczędziły komplementów. 

Perfekcyjny look.
Wow. Super stylówa. Jakie spodnie!
Przepięknie pani wygląda, zresztą jak zawsze. A spodnie cudo!

Spodnie Rusin są świetne, jednak trzeba powiedzieć to wprost - nie na każdej kobiecie wyglądałyby tak dobrze. 

CW

Kinga Rusin opowiedziała reporterce Plotka o tajnikach swojej sylwetki. Weźmiecie z niej przykład?

Zobacz wideo
Więcej o: