Pamiętacie brata bliźniaka Adama Zdrójkowskiego? Po latach wraca do show-biznesu. Już niedługo wystąpi w dwóch serialach TVP

Adam Zdrójkowski zapowiedział ostatnio, że jego brat Kuba postanowił wrócić do aktorstwa. Gdzie go zobaczymy?

Adam Zdrójkowski uchodzi dziś za jedną z największych gwiazd młodego pokolenia w polskim show-biznesie. Nie wszyscy pamiętają jednak o tym, że aktor z "Rodzinki.pl" zaczynał karierę równolegle ze swoim bratem, Kubą. W pewnym momencie chłopak zrezygnował z występów przed kamerą na rzecz szkoły. Teraz postanowił wrócić na plany zdjęciowe i to z przytupem.

Brat Adama Zdrójkowskiego wraca do show-biznesu

W dzieciństwie Kuba Zdrójkowski razem z bratem występował między innymi w "Rodzinie Zastępczej" i "Londyńczykach". Już niebawem znów będziemy mogli oglądać go w najpopularniejszych serialach. O jego powrocie do branży poinformował Adam.

Teraz zaczął grać w "Barwach szczęścia" i w "Ojcu Mateuszu". Każdy z nas realizuje się w życiu po swojemu, ale kibicujemy sobie nawzajem z całych sił - zdradził w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Na Instagramie Kuby pojawiło się już pierwsze zdjęcie z planu "Ojca Mateusza". Opis może sugerować, że chłopak wcieli w czarny charakter.

 

Nadal nie wiadomo kogo Zdrójkowski zagra w "Barwach Szczęścia". Przypomnijmy, że w serialu występuje też Wiktoria Gąsiewska. Myślicie, że ich postacie będą miały wspólny wątek?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wzięli razem udział w programie "Dance, Dance, Dance". Pamiętacie ich treningi? Nie zawsze było kolorowo...

Zobacz wideo