Zjawiskowa Dakota Johnson na gali w Los Angeles. Biała kreacja podkreśliła jej płaski brzuch

Dakota Johnson niedzielny wieczór spędziła na uroczystej gali w Los Angeles. Na ściance prezentowała się prześlicznie.

Dakota Johnson udziałem w filmach "50 twarzach Grey'a" zapewniła sobie miejsce w pierwszej lidze popularnych aktorek. Zaczęła bywać na ściankach, a kolejnymi stylizacjami zyskiwała sympatię światowej sławy krytyków mody. Przez długi czas była twarzą Gucciego i jak widać zafascynowanie modą nie minęło. Na niedzielną galę w Los Angeles weszła ubrana cała na biało. 

Dakota Johnson na gali w Hollywood

Aktorka postawiła na elegancką kreację, ale jakże seksowną. Suknia była wprawdzie pozbawiona dekoltu, ale rozcięcia na linii bioder i gołe plecy zrobiły swoje. Przy okazji pokazała płaski brzuch. Widać, że treningi na siłowni nie poszły na marne. Dakota do tego delikatnie pofalowała włosy i zgodziła się na nieco mocniejszy makijaż.

Warto zwrócić uwagę, że filmowa Anastasia Steele promienieje nie tylko ze względu na świetny rozwój kariery zawodowej. Ma wsparcie ze strony swojego partnera Chrisa Martina, z którym ostatnio pokonała kryzys. My jesteśmy wielkimi fanami jej looku. Opisując w jednym zdaniu, Johnson wyglądała olśniewająco. 

CW

Jak każdej gwieździe, tak i Dakocie zdarzyło się zaliczyć wpadkę. W złotej kreacji nie wypadła najlepiej.

Zobacz wideo