Paweł Małaszyński spełnił życzenie córeczki. "Nie mam wyjścia, jestem księżniczką". Pomalował dla niej paznokcie

Paweł Małaszyński sporadycznie opowiada o swoich najbliższych w mediach. Tym razem zdecydował się na odważny gest, a wszystko na specjalne życzenie swojej córki. Aktor pomalował paznokcie i pokazał to na Instagramie.

Paweł Małaszyński od 17 lat jest związany z tancerką i choreografkom Joanną Chitruszko. Para doczekała się dwójki dzieci: 15-letniego syna Jeremiasza i 5-letniej córki Lei. To właśnie młodsza pociecha aktora skłoniła go do pomalowania sobie paznokci.

Paweł Małaszyński pomalował paznokcie dla córki

Paweł Małaszyński jest aktywny na Instagramie, na którym śledzi go już ponad 100 tys. użytkowników. Aktor zazwyczaj publikuje zdjęcia związane z jego pracą, jednak czasami zdarza mu się podzielić z fanami czymś bardziej osobistym. Tym razem pokazał zdjęcie z wanny, na którym widać jego pomalowane paznokcie u stóp. Jak sam przyznaje, musiał zrobić to dla córki, która nie liczyła się z jego sprzeciwem.

Jeżeli Twoja córka mówi Ci, że dziś jesteś księżniczką to nie mam wyjścia.... jestem księżniczką.PS dobrze, że nóg nie kazała golić- napisał Małaszyński pod postem.
 

Fani byli pod wrażeniem poczucia humoru aktora, a także tego, jak bardzo jest się w stanie poświęcić dla swojej córki.

Obleśne, ale kochane
Zaśmiałam się w głos w autobusie. Cudnie. Panie Pawle! Niech Pan się cieszy tym czasem
Super tata!- piszą fani pod zdjęciem

Cóż, miłość wymaga poświęceń, szczególnie ta do własnych dzieci. Podoba wam się pedicure Pawła Małaszyńskiego? 

Jak zadbać o paznokcie lepiej od Pawła Małaszyńskiego? Zerknijcie poniżej.

Zobacz wideo

RG