Violetta Arlak schudła 20 kilogramów. Udało jej się to, dzięki oryginalnym metodom. "Nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań"

Violetta Arlak może pochwalić się smukłą sylwetką. Jeszcze kilka lat temu wyglądała jednak zupełnie inaczej.

Fani serialu "Ranczo" z pewnością dobrze pamiętają, że jeszcze kilka lat temu serialowa Halina, czyli Violetta Arlak, była znacznie okrąglejsza. Aktorka zaczęła jednak regularnie ćwiczyć i zmieniła nawyki żywieniowe. Efekt? Udało jej się zrzucić aż 20 kilogramów. Różnicę widać od razu.

Violetta Arlak przeszła ogromną metamorfozę

Violetta Arlak bardzo długo zmagała się z nadwagą. Do tego doszły problemy z otyłością, które utrudniały jej codzienne życie. Od kilku lat gwiazda jest jednak pod opieką dietetyka i bardziej dba o siebie. W wywiadzie dla portalu Pomponik aktorka zdradziła, że przydatne w zrzuceniu zbędnych kilogramów okazało się rzadsze zapraszanie gości do domu. 

Wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie - dodała.

Dziś Arlak głośno mówi o tym, że dobrze jest być sobą. Zanim jednak udało jej się spełnić zawodowo i prywatnie, podejmowała się różnych profesji. Była między innymi kustoszką w muzeum i nauczycielką muzyki.

Cudownie jest uczyć dzieci! Muzyka nie była dla nich tylko kolejnym przedmiotem, ale przyjemnością, podobnie jak plastyka. Brałam gitarę, siadaliśmy na ławkach i dawaliśmy czadu! - wspomina w tym samym wywiadzie.

Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi wrażenie!

Te gwiazdy też sporo schudły:

Zobacz wideo

Więcej o: