Agnieszka Kaczorowska napisała wiersz. We wzruszających słowach opowiedziała o córeczce. "Gdy te małe oczęta zasypiając, patrzą na mnie..."

Agnieszka Kaczorowska rozpływa się w pierwszych miesiącach macierzyństwa. Dała upust emocjom i napisała wiersz - dla córki i męża.

Agnieszka Kaczorowska - jak chyba każda młoda mama - próbuje ogarnąć to, co się dzieje w jej życiu od kilku miesięcy. A jak powszechnie wiadomo, jest to istny roller-coaster emocjonalny. Aktorka postanowiła zamknąć swoje myśli w wierszu - dla córki i męża.

Agnieszka Kaczorowska napisała wiersz

Agnieszka Kaczorowska swój wiersz zatytułowała bardzo prosto: "Wzruszam się". 7-wersowy utwór składa się właściwie z samych wzruszeń podmiotu lirycznego, czyli samej Agnieszki.

Wzruszam się, gdy te małe oczęta zasypiając, patrzą na mnie z miłością... Wzruszam się, gdy zaciska mocno moją dłoń... Wzruszam się, kiedy uśmiecha się do nas szczerze... Wzruszam się, gdy słyszę co raz to nowe dźwięki, którymi się z nami komunikuje... Wzruszam się, gdy widzę jak oni się tulą we dwoje i są szczęśliwi... Wzruszam się, gdy bawią się razem, a ja mogę mieć chwilę dla siebie... Wzruszam się, gdy mówię jej, że bardzo ją kocham... Chyba często się wzruszam.
 

Jak widzicie, zawiera sporo dodatkowych kropek, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej nowocześnie. Agnieszka przy okazji wiersza pokazała też nowe rodzinne zdjęcie "Pelaków". Emilka ma już prawie 3 miesiące.

Zobacz wideo
Więcej o: