Agnieszka Kaczorowska napisała wiersz. We wzruszających słowach opowiedziała o córeczce. "Gdy te małe oczęta zasypiając, patrzą na mnie..."

Agnieszka Kaczorowska rozpływa się w pierwszych miesiącach macierzyństwa. Dała upust emocjom i napisała wiersz - dla córki i męża.

Agnieszka Kaczorowska - jak chyba każda młoda mama - próbuje ogarnąć to, co się dzieje w jej życiu od kilku miesięcy. A jak powszechnie wiadomo, jest to istny roller-coaster emocjonalny. Aktorka postanowiła zamknąć swoje myśli w wierszu - dla córki i męża.

Agnieszka Kaczorowska napisała wiersz

Agnieszka Kaczorowska swój wiersz zatytułowała bardzo prosto: "Wzruszam się". 7-wersowy utwór składa się właściwie z samych wzruszeń podmiotu lirycznego, czyli samej Agnieszki.

Wzruszam się, gdy te małe oczęta zasypiając, patrzą na mnie z miłością... Wzruszam się, gdy zaciska mocno moją dłoń... Wzruszam się, kiedy uśmiecha się do nas szczerze... Wzruszam się, gdy słyszę co raz to nowe dźwięki, którymi się z nami komunikuje... Wzruszam się, gdy widzę jak oni się tulą we dwoje i są szczęśliwi... Wzruszam się, gdy bawią się razem, a ja mogę mieć chwilę dla siebie... Wzruszam się, gdy mówię jej, że bardzo ją kocham... Chyba często się wzruszam.

Jak widzicie, zawiera sporo dodatkowych kropek, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej nowocześnie. Agnieszka przy okazji wiersza pokazała też nowe rodzinne zdjęcie "Pelaków". Emilka ma już prawie 3 miesiące.

Więcej o:
Komentarze (45)
Agnieszka Kaczorowska napisała wiersz: "Gdy te małe oczęta zasypiając patrzą na mnie..."
Zaloguj się
 • Gość: poetka z brwinowa

  Oceniono 18 razy 12

  Womituję, gdy czytam o Bożence
  Womituję, gdy czytam o jej bombelku.
  Womituję, gdy widzę jej zdjęcie.
  Womituję, gdy Bożenka na pudelku.

 • Gość: M

  Oceniono 11 razy 9

  Cóż typowe u młodych mamusiek, widać mała jeszcze solidnie nie dała popalić, ale wszystko przed nimi

 • Gość: lva

  Oceniono 15 razy 5

  Sesja sztuczna jak bimbały Małgosi R, a niejaka Daria pisze w komentarzach, że takie sztuczne, pozowane sesje, to coś nadzwyczajnego ha ha ha! Co kto lubi. Mnie się kojarzą z ciemnogrodem.

 • Gość: Bibi

  Oceniono 15 razy 5

  Nazywacie to wierszem? Serio?

 • Gość: giko

  Oceniono 14 razy 4

  tragiczna grafomania

 • Gość: Ewka

  Oceniono 8 razy 4

  no poetka normalnie...
  ale zdjęcie bardzo ładne, ładna z nich rodzinka w sumie

 • Gość: tyranus

  Oceniono 7 razy 3

  "Poezja" typowej Bożenki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX