Małgorzata Godlewska masakruje hymn Niemiec. "Najlepsze życzenia dla niemieckich sąsiadów". Oglądacie na własną odpowiedzialność

Małgorzata Godlewska po raz kolejny zabrała się za zagraniczny repertuar. Po hymnie USA przyszedł czas na Niemcy.

Małgorzata Godlewska po raz kolejny przygotowała wyjątkową niespodziankę dla swoich fanów. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym wykonuje hymn Niemiec. Internauci są dla niej bezlitośni i przewidują, że właśnie wywołała III wojnę światową.

Małgorzata Godlewska wykonuje hymn Niemiec

Małgorzata wykonuje hymn ubrana w strój nawiązujący do naszych symboli narodowych. Ma kapelusz z orłem, koszulkę z napisem "Grunwald 1410" oraz obcisłą, lateksową spódnicę w odcieniu czerwieni. Utwór jest prezentem dla naszego sąsiada z okazji Dnia Zjednoczenia Niemiec. Internauci nie ukrywają, że są oburzeni tym, że na początku wykonania hymnu zwróciła się do Niemców w imieniu wszystkich Polaków.

Najlepsze życzenia od potężnego polskiego narodu dla naszych przyjaciół, władców, czasem wrogów i oprawców. Niemieckich sąsiadów po prostu. Cała Polska życzy wam radosnego Dnia Jedności Niemiec. Kochamy was - mówiła.
 

Zostawili oni wiele nieprzychylnych komentarzy, w których wyrazili swoje oburzenie:

Zobaczysz, kiedyś pójdziesz siedzieć.
Wywołasz zaraz kolejna wojnę.
Mów za siebie, a nie za innych - piszą do niej.

Kiedyś Małgorzata Godlewska tworzyła z siostrą. Esmeralda jednak wpadła w nałogi:

Zobacz wideo

To już kolejny raz, kiedy Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn innego narodu z okazji ważnego święta. 4 lipca, kiedy to Stany Zjednoczone świętują Dzień Niepodległości, nagrała utwór specjalnie dla nich. Jej wykonanie nie spotkało się jednak z aż taką krytyką, jaka spadła na nią teraz.

A Wam jak się podoba to wykonanie?

AW

Więcej o: