Matylda Damięcka pokazała swój rysunek, który wykonała na cześć Jana Kobuszewskiego. "Wielki talent". Skomentowała też Kalczyńska

Matylda Damięcka już dawno zniknęła z mediów. Obecnie zajmuje się rysunkiem, a jej prace można podziwiać na Instagramie. Ostatni, ten ku czci Jana Kobuszewskiego, porusza wyjątkowo.

W sobotni poranek media obiegła wieść o śmierci Jana Kobuszewskiego. Informację o odejściu wybitnego aktora znanego z takich produkcji jak "Czterdziestolatek" czy "Alternatywy 4" potwierdziła rodzina zmarłego. Aktor skończył niedawno 85 lat.

ZOBACZ TEŻ: Jan Kobuszewski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 85 lat

Wiadomość ta zelektryzowała fanów Kobuszewskiego. Do nich najwyraźniej należała także Matylda Damięcka, gdyż jeszcze tego samego dnia przygotowała ku czci aktora specjalną grafikę. Swoim dziełem pochwaliła się na Instagramie.

Matylda Damięcka ku czci Janowi Kobuszewskiemu 

Panie Janie - napisała w poście Damięcka. 
 

Rysunek poruszył internautów. 

Matylda, jesteś genialna. Kilka ruchów, kilka kresek... - napisała Anna Kalczyńska.
Piękna kreska.
Wielka strata, wielki twój talent - czytamy dalej w komentarzach. 

Z powyższymi opiniami nie sposób się nie zgodzić. 

Matylda Damięcka - czym się dziś zajmuje?

Przypomnijmy, że odkąd Matylda Damięcka zakończyła swoją przygodę z serialem "Na Wspólnej" w 2007 roku, praktycznie w ogóle nie pojawia się w mediach. Rzadko także bywa na imprezach branżowych. Po zniknięciu z ekranów zajęła się z muzyką i rysunkiem.

Prace 34-latki są proste, ale łatwo odnaleźć w nich "coś głębszego". Często składają się nie tylko ze szkicu, ale także opatrzone są opisem pasującym do tego, co przedstawia. To ona jest autorką popularnej w sieci grafiki na cześć Pawła Adamowicza.

Znane dzieci polskich aktorów. Zobacz, kto poszedł w ślady rodziców.

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>