DJ Tiesto ożenił się! Jego wybranka jest od niego o ponad 25 lat młodsza. Suknia panny młodej robi wrażenie, podobnie jak sceneria

DJ Tiesto wziął ślub ze swoją partnerką Anniką. Spotykali się od ponad 5 lat.

DJ Tiesto już po ślubie! Informacją tą podzielił się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie został mężem Anniki Backes.

DJ Tiesto i Annika Backes wzięli ślub

50-letni DJ Tiesto (a właściwie Tijs Michiel Verwest) oraz Annika Backes, lat 23, pobrali się na środku pustyni Utah. Na uroczystość zaprosili niewielu, bo zaledwie 80. gości. Sądząc po zdjęciach, ceremonia udała się idealnie.

Tiesto i Annika zdecydowali się na ślub po 5 latach spotykania się. Wybrali w tym celu wyjątkowe miejsce - futurystyczny resort na środku pustyni. Miejsce, w którym "młodzi" powiedzieli sobie "tak", zdobiły kamienne konstrukcje przypominające kształtem kwadratowe łuki, obłożone lustrami. Trzeba przyznać, że robiło to ogromne wrażenie.

Pierwszy taniec pary - oczywiście na pustyni - odbył się już po zmroku, przy świetle sztucznych ogni. Weselni goście siedzieli i bawili się całą noc pod gwiazdami, najbliższa okolica w promieniu kilku metrów rozświetlona była świecami. W nocy ta część pustyni zamieniła się w klub - zaprzyjaźniony z Tiesto DJ urządził prawdziwą imprezę.

Panna młoda założyła w ten szczególny dzień suknię od Oscara de la Renty, zaś pan młody miał na sobie garnitur od Toma Forda.

W podróż poślubną para wybrała się do Włoch.

A tymczasem u nas w Polsce ostatni najgłośniejszy ślub wziął Krzysztof Rutkowski:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (37)
DJ Tiesto ożenił się! Jego wybranka jest od niego o ponad ćwierć wieku młodsza
Zaloguj się
 • Gość: bb

  Oceniono 14 razy 10

  Gość ma kasę żeby w takim wieku trzymać sylwetkę i wygląd. To racja ale - ilu jest takich gości którzy dobrze zarabiają a mimo to już po czterdziestce nie mogą się schylić bo przeszkadza im "mięsień piwny"? Rozrywka? Meczyk, piwko i "kobito, zrób mi obiad!" A jak kasa jest to zainwestują w nowy wóz, zegarek, tandetne ciuchy (byleby marka była) ale w siebie? No po co...

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 17 razy 3

  No to jestem teraz w lekkim szoku. Redaktorzy plotucha wiedzą kim jest Dj Tiesto. A to dobre :-P Nie sądziłam, że zainteresują się kimś kto naprawdę tworzy muzykę. Bo z reguły piszą o celebrytach którzy nic wartościowego nie robią.

 • Gość: Fghg

  Oceniono 2 razy 2

  Dałabym mu 35 bardzo dobrze wyglada ma młode spojrzenie

 • D B

  Oceniono 4 razy 2

  widać że gość farbuje włosy, ale nie każdy w tym wieku ma co farbować:)

 • Gość: ZenonPolskiChlop45

  Oceniono 12 razy 2

  Taki, to pożyje, a nie co polski chłop z klasy robotniczej co musi ze swoją tłustą grażyną się użerać, a jak ją rzuci, to szans na wartościową kobietę nie ma

 • Gość: abc123

  Oceniono 1 raz 1

  On wygląda na 40 lat, a ona na dobrze utrzymaną 35-latkę. Czyli pasują do siebie.

 • Gość: aa

  Oceniono 1 raz 1

  "A tymczasem u nas w Polsce ostatni najgłośniejszy ślub wziął Krzysztof Rutkowski"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX