Książę Harry otrzymał życzenia od królowej Elżbiety II. Oj, powiało chłodem!

Książę Harry obchodził swoje 35 urodziny. Życzenia składali mu wszyscy - również użytkownicy Instagrama. Na oficjalnych kontach rodziny królewskiej "sto lat",
życzyli mu Meghan Markle, książę William i królowa Elżbieta. Ta ostatnia chyba przestała lubić swojego młodszego wnuka...

Książę Harry ma już 35 lat i z całego świata płynęły do niego w ostatnich dniach życzenia. Prócz życzeń osobistych, rodzina królewska składała mu również życzenia za pośrednictwem oficjalnych kanałów w mediach społecznościowych. Dzięki temu wiemy, jak królowa Elżbieta II różnie podchodzi do swoich wnuczków.

Królowa Elżbieta składa życzenia księciu Harry'emu

Królowa Elżbieta słynie z formalnego podejścia do wizerunku rodziny królewskiej. Patrząc na to, jakie życzenia złożyła księciu Harry'emu, można odnieść wrażenie, że spełniła swój królewski - a nie babciny - obowiązek:

Wszystkiego najlepszego, książę Sussex - 35 urodziny!
 

Obowiązek spełniony? Spełniony. Życzenia złożone? Złożone. Zabrzmiało oschle? No cóż, każdy widzi w tych słowach to, co chce, prawda? Tyle tylko, że nie do końca. Wystarczy spojrzeć na to, jakie życzenia otrzymał od królowej książę William, starszy brat Harry'ego. Proszę, jaka elokwencja od razu się włączyła!

Wszystkiego najlepszego, książę Cambridge! Książę Cambridge jest drugi w kolejce do tronu. Jego Książęca Mość podejmuje wiele charytatywnych aktywności i projektów, wypełnia obowiązki publiczne i oficjalne, którymi wspiera Królową, w Wielkiej Brytanii i poza granicami kraju, razem z księżną Cambridge. Sprawdźcie, czym jeszcze zajmuje się książę na oficjalnym kanale social media Kensington Royal.
 

Trzeba przyznać, że różnicę widać gołym okiem. Co więcej, nie tylko książę Harry został w ten sposób poszkodowany. Meghan Markle również zasłużyła na dziewięć słów w urodzinowym wpisie od Królowej (nadal więcej, niż książę Harry!) - a w porównaniu do księżnej Kate wygląda to zwyczajnie bardzo smutno. Księżna Kate także otrzymała spersonalizowany wpis na kilka linijek:

 
 

Powiało chłodem...

Zobacz wideo