Książę Harry kończy dziś 35 lat. Meghan składa mu życzenia na Instagramie. "Kochamy Cię!". Wśród zdjęć jest jedno z synkiem

Książę Harry ma dziś 35. urodziny. Na oficjalnym koncie instagramowym jego i Meghan pojawiły się już piękne życzenia od księżnej.

Książę Harry długo miał opinię niepokornego, zbuntowanego księcia. W młodości nie stronił od imprez, a jego związki nie były zbyt długie. Wszystko zmieniło się trzy lata temu. Harry dojrzał do roli ambasadora Rodziny Królewskiej, a także do roli męża i ojca. Nie wiemy czy to Meghan miała na niego taki wpływ, czy też książę spotkał ją w odpowiednim czasie. Ale dziś, w dniu swoich 35. urodzin otrzymał od żony piękne życzenia, w których wspomniany został także mały Archie.

Książę Harry obchodzi urodziny

Na Instagramie księcia i księżnej Sussex pojawił się już oficjalny wpis z okazji urodzin Harry'ego.

Życzymy wszystkiego najlepszego Jego Wysokości, Księciu Sussex! - czytamy.

Do wpisu został dołączony kolaż przedstawiający fotografie ważne dla Harry'ego. Wśród nich jest zdjęcie z Dianą, kadr ze ślubu, a także urocze zdjęcie z małym Archiem.

Pod oficjalnymi życzeniami, nie zabrakło paru słów od Meghan Markle. 

Oto urodzinowa wiadomość od Księżnej Sussex - widzimy w opisie zdjęcia.
Twoje oddanie sprawom, na których Ci zależy, inspiruje mnie każdego dnia. Jesteś najlepszym mężem i najcudowniejszym tatą dla naszego syna. Kochamy Cię <3 Najszczęśliwszych urodzin!

Oficjalny wpis pojawił się także na profilu Rodziny Królewskiej. Tu widzimy zdjęcie Harry'ego z Królową oraz krótkie życzenia.

Wszystkiego najlepszego dla Księcia Sussex w dniu jego 35. urodzin!

Oczywiście Plotek dołącza się do życzeń :)

Harry i Meghan mają co wspominać. Oto najciekawsze (publiczne) momenty pary z 2018 roku:

Zobacz wideo

jm