Meghan Markle nie przyjdzie na ślub byłej dziewczyny księcia Harry'ego. Ujawniono powód jej decyzji. Dziwicie się?

Meghan Markle nie zamierza przyjść na ślub Cressidy Bonas, byłej dziewczyny księcia Harry'ego. Nie odwdzięczy się swoją obecnością za obecność Cressidy na jej ślubie z księciem rok temu.

Była dziewczyna księcia Harry'ego, Cressida Bonas, zaręczyła się i w przyszłym roku planuje ślub ze swoim wieloletnim partnerem, Harrym Wentworthem-Stanleyem. Książę Harry będzie wśród gości weselnych i wszyscy spodziewali się, że przyjdzie razem Meghan Markle. Tymczasem księżna nie ma takich planów.

Meghan Markle nie będzie na ślubie Cressidy Bonas

Książę Harry i Cressida Bonas rozstali się w 2014 roku, ale pozostają w przyjaznych stosunkach. Książę przyjaźni się też z mamą swojej niedoszłej żony, dlatego kiedy Cressida ogłosiła zaręczyny, nikt nie miał wątpliwości, że Harry pojawi się na jej ślubie.

Zaproszenia jeszcze nie zostały rozesłane, ale Harry i Meghan będą zaproszeni. Harry i Cressie dobrze się znają i lubią, Meghan musi ją poznać. Wszyscy spodziewają się, że Harry i Meghan przyjdą na uroczystość.

A co z Meghan? Cressida była wśród gości na ślubie księżnej i księcia. Meghan tymczasem nie zamierza przyjść w charakterze partnerki Harry'ego - a przynajmniej tak twierdzi część brytyjskich mediów. Meghan ma się podobno czuć "mało komfortowo" w towarzystwie byłych swojego obecnego męża. Czy wzniesie się ponad te prymitywne odruchy i przyjdzie na ślub? Zobaczymy w przyszłym roku.

Książę Harry i Cressida Bonas - historia związku

Cressida Bonas i książę Harry byli parą dwa lata. Poznali się dzięki księżniczce Eugenii w 2012 roku i udawało im się utrzymać związek z dala od mediów.

Rozstali się w 2014 roku - ponoć Cressida miała dość rosnącego zainteresowania mediów i pytań "kiedy ślub z księciem". Ze względu na swoje pochodzenie (jej linia wywodzi się od króla Karola II Stuarta, który rządził Anglią i Szkocją w połowie XVII wieku) powszechnie uważano, że świetnie nadaje się na kandydatkę na żonę dla księcia. Cressida była innego zdania i rozstała się z Harrym, znikając mediom z radaru.

Nieobecność Meghan Markle na ślubie Cressidy bez wątpienia zostanie zauważona - i odpowiednio skomentowana. Co tu dużo mówić, byłaby to smutna wpadka:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (176)
Meghan Markle nie przyjdzie na ślub byłej dziewczyny księcia Harry'ego. Ujawniono powód jej decyzji. Dziwicie się?
Zaloguj się
 • Gość: Lol

  Oceniono 26 razy 22

  Ślub za rok, zaproszeń jeszcze nie ma a oni już wiedzą, że Meghan odmówi pójścia na ślub. Paranoja 😂😂😂😂

 • Gość: GHOSC

  Oceniono 42 razy 22

  "Meghan ma się podobno czuć "mało komfortowo" w towarzystwie byłych swojego obecnego męża. Czy wzniesie się ponad te prymitywne odruchy i przyjdzie na ślub? "

  HALO, HALO, REDAKCJO :)

  TEŻ NIGDY W ŻYCIU NIE PÓJDĘ NA TAKI ŚLUB !!!!!!!!!!!
  NIE MA W TYM NIC PRYMITYWNEGO !

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 13

  Slub za rok, a Meghan już udzieliła wywiadu Plotkowi na temat swojej obecności.
  William miał 7 "narzeczonych" - na którym ślubie była Kate??? Bo wszystkie są już mężatkami.

 • Gość: Gość x

  Oceniono 15 razy 11

  Droga panno Anno, jeszcze nie ma zaproszeń na ślub, a Wy już spekulujecie, czy H&M będą na ślubie!
  Brakuje rodzimych tematów, czy boicie się pozwów sądowych?

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 10

  Cressida nadawałaby się do roli księżnej idealnie! Posągowa blondynka o szlachetnych rysach twarzy. Piękna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Żadna z byłych dziewczyn Williama i Harrego nie była na ich ślubie w towarzystwie swojego chłopaka. Szczególnie, że jest to zaproszenie wyłącznie do kościoła.

 • Gość: ahahahaha

  Oceniono 11 razy 9

  ja na żadne śluby nie chodzę a co dopiero na śluby swoich byłych :D

 • Gość: Zuza

  Oceniono 27 razy 9

  Prymitywne odruchy? Raczej prawidłowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX