Rusin skrytykowała Chajzera za zabawy z małpą. Ten odpowiedział i szybko usunął post. W sieci jednak nic nie ginie. Udane tłumaczenie?

Filip Chajzer odpowiedział na komentarz Kingi Rusin, która była oburzona instagarmowym wpisem dziennikarza. Chajzer chwalił się w nim, że małpa, która pojawiła się w "DDTV" ugryzła go w palec. Co napisał koleżance z redakcji, której nie spodobało się, że promuje udamawianie dzikich zwierząt?

Filip Chajzer poprowadził poniedziałkowe wydanie "Dzień dobry TVN". Rozmawiał w nim między innymi na temat udomowienia małp. W studiu pojawiła się więc kapucynka. Nie spodobało się to Kindze Rusin, która napisała wymowny komentarz pod zdjęciem kolegi na Instagramie. Mężczyzna zareagował.

Filip Chajzer odpowiada Kindze Rusin

Prezenter po kilku godzinach, postanowił odpowiedzieć koleżance (wcześniej usunął jednak post z małpą, który wywołał tyle kontrowersji). W komentarzu przypomniał Kindze, że jako gospodyni tego samego programu, powinna wiedzieć, że nie miał wpływu na wybór tematu.

Droga Kingo. Pracujesz w Dzień Dobry TVN od pierwszego wydania tego programu i jak doskonale wiesz, nie wymyśliłem tego tematu. Razem z Małgorzatą Ohme przeprowadziliśmy dziennikarską rozmowę o pewnym zjawisku. Ja nie jestem od oceniania, osądzania, wydawania wyroków.

W dalszej części wypowiedzi obronił obecnych wczoraj w studiu właścicieli.

Nie mi oceniać czy trzymanie: kota, psa, małpy, węża, chomika czy żółwia w domu wolnostojącym bądź bloku jest właściwe, czy nie. To nie jest mój zawód, nie jestem też ekspertem w tej sprawie. Nie wiem też, czy ubieranie kotów, psów, koni i kapucynek szkodzi tym zwierzakom. Jedno jest dla mnie pewne. Ludzie, z którymi wczoraj rozmawialiśmy, bardzo kochają te zwierzęta i z pewnością nie daliby im zrobić krzywdy - odpowiedział Chajzer.

Jak myślicie, czy to załagodzi konflikt?

CW

Kinga Rusin zachwycona żółwiami, które spotkała podczas wyjazdu za granicę. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (95)
Kinga Rusin skrytykowała Filipa Chajzera na Instagramie. Mężczyzna odpowiedział i usunął zdjęcie
Zaloguj się
 • Gość: Wstyd pani kingo

  Oceniono 78 razy 60

  Pani Kinga to ślepa jest ?Poucza Chajzera A siedzącej obok niego i zabawiajacej się malpkami swojej przyjacioleczki już nie poucza.Nie bronię Chajzera ale oboje prowadzący zachowywali się skandalicznie nie poraz pierwszy zreszta.Ale hipokryzja Rusin jest gigantyczna poucza innych A sama pieska do studio też przyciągnęła nie przejmując się że studio telewizyjne nie nie odpowiednią przestrzenia dla zwierzaka.Ale ona może .Zresztą za jej przykładem przyjacioleczka w dzisiejszym wydaniu .dtvn tez swojego jamniczka przytaszczyla.Minelo wiele dni A nasza narodowa ekolozka nie zabrała głosu w sprawie gowna płynącego Wisłą.Nie pouczaj kobieto innych bo nie masz moralnego prawa do tego.Wstyd pani Kingo wstyd.

 • pedro.666

  Oceniono 71 razy 57

  Dwie telewizyjne małpy pokłóciły się o małpę. Świat jest uroczy :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 52 razy 48

  Pani Kinga jak jeździ na koniu to go nie męczy :) ale jak się siedzi wysoko to patrzymy na innnych z góry ...
  Chyba już sie Pani oraz Pani komentarze znudziły telewidzą ...

 • Gość: Kapucyna

  Oceniono 40 razy 34

  Kingusiu, taka z ciebie ekolożka, że na wakacje latasz trującym ponad miarę samolotem a przez całe lata jeździłaś gigantycznym terenowym pudłem też strasznie szkodliwym dla środowiska. Tak, dzieci do szkoły tak woziłaś. Zmień najpierw siebie zanim zaczniesz zmieniać innych. Specjalistka od spraw wszelakich się znalazła.

 • Gość: Fhk

  Oceniono 40 razy 26

  Jeśli rano w DDTVN nie ma Wellman z Prokopem albo Kalczyńskiej z przaśnym, choć znośnym Sołtysikiem, to od razu przełączam na PnŚ. Nie sądziłam, że kiedyś to napiszę, ale TVP ma program na wyższym poziomie. Wersja TVN, dotychczas przodująca, spadła na psy. Nowe studio ujdzie, choć było lepiej wcześniej, ale zmiana prowadzących to strzał w stopę. Wystarczyło, że w weekend straszy Rusin i Kraśko, a teraz jeszcze to... Dwójka ma program na luzie, wesołych, tryskających energią prowadzących, a w TVN sami z plecami: dzieci komunistów, dzieci innych prezenterów albo łóżkowe partnerki wszystkich po kolei. Z nowych twarzy jedynie Gabi da się oglądać.

 • kali23

  Oceniono 46 razy 24

  Chajzer ma rację!
  Pani Rusin odbija. To dzięki m.in . niej TVN dołuje !! Nie mają żadnej szansy z PnŚ.
  Jeżeli TVN nie zmieni szybko prowadzących, scenografię, tematy to " zbańczy".

 • Gość: Korgan

  Oceniono 24 razy 20

  Im głupszy celebryta, tym bardziej lubi pouczać innych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX