Wczoraj wszyscy komentowali dżinsową sukienkę Meghan Markle. Dzisiaj na językach jest jej wyjątkowy wisiorek. Nawiązała do męża i synka

Meghan Markle pojawiła się w miniony weekend na US Open. Choć początkowo wszyscy komentowali sukienkę, teraz na językach jest jej naszyjnik. To hołd dla Harry'ego i Archiego.

Meghan Markle choć jest jedną z ulubionych członkiń rodziny królewskiej, czasem podpada Brytyjczykom. Jest bardzo asertywną księżną i za nic ma królewskie protokoły. Wie jednak doskonale, jak przypodobać się fanom. Ostatnio pojawiła się na meczu US Open i pokazała publicznie, jak ważna jest dla niej rodzina. Wszystko za sprawą biżuterii. 

Meghan Markle w wisiorku z literami "A" oraz "H"

Księżna Sussex wywołała niemałe zamieszanie pojawiając się na meczu. Paparazzi starali się zrobić jak najlepsze zdjęcia, a dżinsowa stylizacja komentowana była przez wszystkie największe portale na całym świecie. Brytyjska prasa skupiła się jednak na dodatkach. Na szyi księżnej, pojawił się bowiem złoty wisiorek, z dwiema literami: "A" oraz "H". 

 

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że chodziło o Harry'ego i Archiego. Meghan po raz kolejny dała dowód tego, że jest niezwykle rodzinną osobą, dla której mąż i synek są całym światem. 

CW

Meghan Markle i książę Harry pokazali synka. Zobaczcie jak po raz pierwszy wyszli z Archim do fotoreporterów. 

Zobacz wideo