"Top Model". Chory 20-latek wzruszył jurorów swoją historią. "Jesteś bohaterem". Łzę uronił nawet Marcin Tyszka

"Top Model". W pierwszym odcinku nowego sezonu nie brakowało wzruszeń. Serca jury podbił cierpiący na zespół Tourette'a 20-latek, Dawid Woskanian.

Program "Top Model" powrócił na anternę TVN-u. Za nami pierwszy odcinek kolejnego, ósmego już, sezonu show. Wierni widzowie zdążyli przyzwyczaić się do stałej części programu, czyli wzruszających historii uczestników. Tych nie brakowało we wczorajszej emisji castingów.

"Top Model". Chory 20-latek wzruszył jurorów

Ostatnim uczestnikiem wczorajszego odcinka był 20-letni Dawid Woskanian. Chłopak ewidentnie ma zadatki na modela. Jest przystojny, dobrze zbudowany i całkiem nieźle wygląda na zdjęciach. W trakcie jego rozmowy z jurorami okazało się, że od urodzenia cierpi na zespół Tourette'a. Główne objawy tej choroby to niekontrolowane tiki nerwowe. Nasilają się one, kiedy Dawid jest w stresie. Tak też było podczas castingu.

Marcin Tyszka obawiał się, że zespół Tourette'a może przeszkodzić 20-latkowi w sesjach zdjęciowych, podczas których trzeba być skupionym. Tak się nie stało. Chłopak z uporem walczył o miejsce w kolejnym etapie "Top Model", czym bardzo ujął całą czwórkę jurorów. Wzruszyli się wszyscy bez wyjątków.

Jesteś inspiracją. Jesteś bohaterem. Gratulacje - mówiła zapłakana Joanna Krupa.

Myślicie, że Dawid ma szansę na finał?

Finał poprzedniej edycji "Top Model" wzbudził wiele kontrowersji...

Zobacz wideo

Więcej o:
Komentarze (53)
"Top Model". Chory 20-latetni Dawid wzruszył jurorów. "Jesteś bohaterem". Łzę uronił nawet Marcin Tyszka
Zaloguj się
 • Gość: Madzia

  Oceniono 56 razy 40

  Albo zabrakło jurorom empatii, albo te łzy to show dla widzów. Wczujcie się w rolę tego chłopaka - sam sobie świetnie radzi, nie użala się nad sobą, przychodzi do programu a ci ryczą jakby co najmniej nie miał rąk i nóg. Powinni potraktować go jak normalnego człowieka, na luzie i na wesoło, wtedy i on poczułby się normalnie, na równi z innymi.

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 26 razy 22

  Trzymam za niego kciuki!

 • mmagi

  Oceniono 22 razy 20

  Fajny chłopak,życzę mu żeby daleko zaszedł w tym programie:)

 • Gość: Ewka

  Oceniono 22 razy 20

  taki ładny chłopak, a choroba okropna oglądałam kiedyś własnie reportaż o mężczyźnie chorym na to -horror. Tym bardziej podziwiam tego chłopak ze miała tyle odwagi zeby wystąpi w takim programie.

 • zb.piswon

  Oceniono 13 razy 13

  Nie róbmy cepelii, szanuję chłopaka, ale teraz bohaterstwo to bardzo tani towar a celebryci kochają wielkie słowa i tanie szopki...

 • Gość: Gosia

  Oceniono 15 razy 13

  Niezwykly, niesamowity mlody czlowiek. Z calego serca Go podziwiam, za sile, za odwage, za upor I determinacje, za wole zycia, za to ze potrafil sie usmiechac gdy starsza pani najpierw zapytala czy jest nie normalny, a potem powiedziala, idz sie powies...

 • Gość: Viki

  Oceniono 8 razy 8

  Szacunek.

 • Gość: Zniesmaczons

  Oceniono 14 razy 6

  Dlaczego plotek nie zająknie się o polsatowskim love island - szowinistycznej formule tego badziewia i traktowania kobiet i mężczyzn tylko pod kątem wyrzeźbionego ciała? ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX