Ida Nowakowska debiutuje z mężem na salonach. Do tej pory pokazywała go tylko na Instagramie. Przystojniak!

Ida Nowakowska to prawdziwa szczęściara. Gwiazda TVP od czterech lat jest dumną żoną Jacka Herndona.

Czwartkowa konferencja jesiennej ramówki TVP przyciągnęła całą plejadę gwiazd. Na ściance nie zabrakło nowej ulubienicy stacji, czyli Idy Nowakowskiej. Tancerka od czterech lat jest żoną Jacka Herndona, jednak do tej pory nie zabierała go na salony. Tym razem zrobiła wyjątek.

Po kilku latach ciszy Ida Nowakowska wróciła do show-biznesu. W tym czasie zajęła się życiem prywatnym. Swojego męża poznała na pierwszym roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Studiowali tam razem aktorstwo. Połączyła ich wspólna pasja do sztuki. Po pięciu latach związku zdecydowali się na ślub. Herndon z zawodu jest aktorem, ale kończy studiować dyplomację.

Ida Nowakowska debiutuje z mężem na salonach

Nowakowska i Herndon długo żyli na odległość. Obecnie razem mieszkają w Polsce. Gwiazda uznała najwyraźniej, że to dobry moment, aby zaliczyć wspólny debiut na ściance.

Z tej okazji gwiazda postawiła na stylizację złożoną z obszytego cekinami topu, długiej marynarki, luźnych spodni i srebrnych szpilek. Oryginalnie i z pazurem, ale taką Idę lubimy najbardziej. Mąż gwiazdy zdecydował się na sprawdzoną klasykę, czyli białą koszulę, marynarkę w kratę i muchę.

Aż miło na nich popatrzeć! :)