Ida Nowakowska pokazała zdjęcie z cmentarza. "Z Tatą w sercu przez życie". Jej wpis poruszył fanów

Ida Nowakowska Dzień Ojca spędziła na cmentarzu. To tam złożyła życzenia swojemu tacie, Markowi Nowakowskiemu, który odszedł w 2014 roku. Fotografię sprzed grobu opublikowała na Instagramie.

Ida Nowakowska jest córką wybitnego, polskiego pisarza Marka Nowakowskiego. Niestety, publicysta  zmarł po wieloletniej chorobie w 2014 roku w wieku 79 lat. Został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, gdzie często odwiedza go ukochana córka. Niedawno okazją był Dzień Ojca.

Zobacz wideo

Ida Nowakowska odwiedziła grób ojca

Idę z ojcem łączyła bardzo bliska więź. To naturalna więc, że w Dzień Ojca pojawiła się przy grobie taty. Na Instagramie opublikowała też zdjęcie sprzed miejsca pochówku, które opatrzyła poruszającym wpisem:

Dzień Ojca kończę modlitwą. Z Tatą w sercu przez życie.
 

Pod zdjęcie Idy pojawiła się masa naprawdę ciepły słów. Internauci okazali tancerce wsparcie oraz przyznali, że to najpiękniejszy wpis z okazji Dnia Ojca, jaki czytali. 

Modliłam się dziś za Niego i cieszę się, że mogłam tam być. Jest z Ciebie mega dumny.
Aż łezka poleciała!
Najpiękniejszy post, jaki dzisiaj widziałam z okazji tego święta.
Twój ojciec ma wspaniałą córkę, na pewno podziwia Cię tam z góry - brzmią komentarze internautów.

Oczywiście, zdjęcie sprzed grobu nie spodobało się wszystkim, aczkolwiek przy tak poruszającej chwili, warto skupić się na czymś więcej niż tylko kolejnym hejcie. 

DH

Więcej o: