Wiadomo, kto zastąpi Kurdej-Szatan w "The Voice Kids". Znacie ją z innych produkcji TVP. Nasz informator: To konsekwencja działań stacji

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi najnowszej edycji "The Voice Kids". Jej miejsce zajmie wschodząca gwiazda TVP - Ida Nowakowska.
Zobacz wideo

Niedawno media obiegła informacja, że Barbara Kurdej-Szatan nie będzie prowadziła już trzech programów rozrywkowych TVP, w tym "The Voice Kids". Spekulowano, że aktorka została zwolniona przez swoje poglądy polityczne. Stacja telewizyjna utrzymuje jednak, że zmiana prowadzącej dyktowana była troską o widzów, którzy pragną nowości

Ida Nowakowska zamiast Barbary Kurdej-Szatan

Nieoficjalnie wiadomo już, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w muzycznym show. Nową prowadzącą "The Voice Kids" ma być, jak podaje "Flesz" Ida Nowakowska. Tancerka już od jakiegoś czasu związana jest z Telewizją Polską. Do tej pory sprawdziła się w takich programach, jak: "Bake off. Ale ciacho!", "Dance, dance, dance", a od kilku miesięcy jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie". 

Nie zdziwiłbym się, gdyby Ida poprowadziła "The Voice Kids", bo okazało się, że widzowie ją polubili.  W "Pytaniu na śniadanie" radzi sobie bardzo dobrze i tak twierdzą wszyscy w TVP. Zatrudnienie Idy w kolejnym projekcie może być konsekwencją działań Telewizji Polskiej - mówi nam jeden z pracowników stacji. 

Jak myślicie, Ida Nowakowska poradzi sobie w nowej roli? My trzymamy za nią kciuki. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (84)
Wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w "The Voice Kids". Dobrze znacie ją z innych produkcji TVP. Nasz informator: To konsekwencja działań stacji
Zaloguj się
 • Gość: Natalia

  Oceniono 32 razy 16

  Przecież ludzie jej nie lubią, po tym jak gwiazdorzyła w Dance Dance Dance

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 26 razy 6

  A kogo to obchodzi co w tym szambie na Woronicza dzieje się? Kto i komu przewala państwowe pieniądze. Jedno jest pewne nikomu to chluby nie przynosi występowanie w Kur-wizji.

 • Gość: kolo

  Oceniono 12 razy 6

  Tyle ładniejszych i lepiej zrobionych transwestytów w szoł biznesie. O kobietach, które urodziły się kobietami nie wspominając...

 • Gość: ja

  Oceniono 19 razy 5

  Boże!!! tylko nie ona !! Zarozumiała gó...ara co wszystkie rozumy pozjadała !!Z niej taka gwiazda jak że mnie zakonnica !!Szkoda !!Oglądalność spadnie !!! Masakra !!

 • Gość: Caroline

  Oceniono 6 razy 4

  Co ja czytam znów pani Ida ,kto ją tak promuje? W pytaniu na sniadanie wypada na tle innych prowadzących mizernie. Czy to dobry pomysł? mam wątpliwości .

 • maks1956

  Oceniono 14 razy 4

  mnie tam zwisa i powiewa kto występuje w TVPiS i tak od 3.5 roku nie oglądam tej pisowskiej tuby telewizyjnej

 • Gość: Basia

  Oceniono 9 razy 3

  Ja ta kurde szatan bardzo lubię a Nowakowska no raczej nie bardzo

 • trzynasty

  Oceniono 9 razy 3

  liczyłem na sobecką, serio.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX