Barbara Kurdej-Szatan straciła trzeci program w TVP. Stacja się tłumaczy

Barbara Kurdej-Szatan nie tylko nie poprowadzi już "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids", ale także innego formatu TVP - "Dance, dance, dance". Stacja tłumaczy, dlaczego zwolniono aktorkę.
Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan nie jest już jedną z czołowych gwiazd TVP. Po tym, jak straciła pracę przy "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids", okazało się, że Telewizja Polska odsunęła ją od kolejnego formatu, którego była współprowadzącą. Mowa o "Dance, dance, dance". 

Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan straciła trzy posady?

Media spekulują, że TVP pozbyło się Kurdej-Szatan ze względu na to, że aktorka poparła kandydaturę Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy, a także wsparła Paradę Równości. 

 

W końcu głos zabrała sama stacja telewizyjna. TVP tłumaczy się ze swojej decyzji podając, że chce zaskakiwać widzów i zapewniać im różnorodność. 

Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących - oświadczyło Centrum Informacji TVP w korespondencji z "Super Expressem". 

Telewizja Polska dodała przy tym, że Barbara Kurdej-Szatan nadal będzie grała w ich produkcji "M jak miłość" , a w przyszłości ma szanse na role w innych formatach TVP.

Sama aktorka zapewnia za to, że da sobie radę i ma już plany na przyszłość. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ

AG 

Więcej o: