Michał Piróg pozdrawia z łóżka. U jego boku tajemniczy mężczyzna. "Nasi drodzy hetero przyjaciele, musimy się szanować"

Michał Piróg postanowił zabrać głos w sprawie ostatnich wydarzeń z Białegostoku. Opublikował szczery wpis oraz zdjęcie z łóżka. U jego boku pojawił się tajemniczy brunet.

Michał Piróg od lat walczy o prawa osób LGBT. Sam jest osobą homoseksualną, z czym w żadnym stopniu się nie kryje. O życiu prywatnym mówi jednak niewiele, dlatego też jego ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie, może być dla niektórych sporym zaskoczeniem. Powód? Piróg po raz pierwszy pokazał się na tak odważnym zdjęciu z innym mężczyzną. 

Zobacz wideo

Michał Piróg o społeczności LGBT

Michał poruszył na Instagramie temat ostatnich wydarzeń z Białegostoku. Przypomnijmy, że po raz pierwszy odbył się tam Marsz Równość. Niestety, podczas parady doszło do przepychanek, a wolność człowieka została naruszona. Piróg postanowił zabrać głos w tej sprawie. 

Marzy mi się, żeby świat dowiedział się o każdym lekarzu, strażaku, bankierze, policjancie, nauczycielu, piosenkarzu, aktorze, żołnierzu, projektancie, księdzu . Który jest częścią społeczności LGBTQ+. Tak my również was leczymy, chronimy, karmimy, walczymy za waszą wolność, ubieramy, bawimy, służymy. Nasi drodzy hetero przyjaciele. Robimy to z przyzwoitości i wiary, że musimy się wszyscy szanować i wspierać - czytamy.

Do wpisu dołączył też wspomniane już powyżej zdjęcie. Pozuje w łóżku u boku nieznanego nam mężczyzny. 

Takie zdjęcia u Piróga to rzadkość. Komentarze internautów? Posypały się głównie... serca! Nie brakuje też słów pełnych poparcia. A hejt? Oczywiście, że się pojawił. W tym temacie to już niestety nieunikniona kwestia. 

Wspieram Cię Michale i resztę ludzi całym serduchem, lecz niektóre rzeczy z tego skrótu mi się nie podobają.
Prawda i tylko prawda.
Kochajmy się wszyscy nieważne, kto jest jaki. Dobrze, że świat jest różny i niech każdy kocha, kogo chce. Jesteśmy w końcu wolnymi ludźmi - czytamy w komentarzach.

Zaskoczył Was taki widok z rana?  

DH

Więcej o:
Komentarze (82)
Michał Piróg pozdrawia z łóżka. U jego boku tajemniczy mężczyzna. "Nasi drodzy hetero przyjaciele, musimy się szanować"
Zaloguj się
  • Gość: ola

    Oceniono 28 razy 12

    niech się kotłuje z kim mu pasuje ale co nas to obchodzi i po co się tym obnosi

  • Gość: Anka

    Oceniono 42 razy 12

    Ale o co człowiekowi właściwie chodzi, podając zawody osób ewentualnie homoseksualnych. Większość ludzi nie ma z tym problemu, problem pojawia się wtedy, kiedy narzuca się nam ta cała ideologie LGBT. Nikt nikogo nie rozlicza z kim sypia. A te parady równości tylko powodują agresje i to jest na rękę tej organizacji. Patrzcie jakie mamy homofobiczne społeczeństwo ! A to jest nieprawda .

  • Gość: Gosc

    Oceniono 36 razy 12

    Dobra, rób tam sobie co chcesz i z kim tylko mi niczego nie narzucaj , jestem tolerancyjny na tyle, że przechodząc obok calujacych się gejów mimo odruchu wymiotnego nie zwracam tego na was

  • Gość: Cerrie35

    Oceniono 34 razy 8

    Nawet byłabym za tym całym homoseksualizmem. Sam homoseksualizm jako taki mi nie przeszkadza. Ale większość homoseksualistów robi z siebie cudaków którzy uważają, iż wszystko im się należy czego się domagają, właśnie dlatego iż są odmienni od całej reszty. A czy oni próbują zrozumieć zniesmaczenie i obawy nas osób hetereo? Czy dostrzegają powody dla których np. obawiamy się możliwości adopcji przez takie osoby dzieci? Czy próbują w rozsądny sposób przekonać nas, że małżeństwa homoseksualne też miałyby rację bytu? Czy próbują zrobić coś w tym kierunku, aby przestał dominować stereotyp homoseksualisty który wiecznie się puszcza z byle kim? Czy oni robią coś w racjonalny sposób, abyśmy my hetero przekonali do nich? Nie. Organizują tylko te swoje parady równości na których wychodzi z ludzi dzicz, hołota i zezwierzęcenie. I jak my mamy popierać lgbt, skoro oni sami zmuszają nas do tego, abyśmy byli przeciwko nim,

  • dodosdontquack

    Oceniono 8 razy 6

    Kuzwa mac, patrze po komentarzach i podziwiam, jak wszystkich w tym kraju ksieza przeorali w kazdy row. Nawet bym na zmywak tego nie zatrudnil.

  • Gość: zwykly ktos

    Oceniono 10 razy 2

    Może za dużo o tym się mówi i pokazuje, może nie trzeba na siłę o tym mówić i kazać wszystkim to akceptować. Dlaczego ma mi sie to podobać, nie chcę ciągle o tym słyszeć, czytać i oglądać. Ja się nie afiszuje ze swoją seksulanością i może to oni powinni być bardziej tolerancyjni dla hetero.

  • Gość: Pi@sek

    Oceniono 20 razy 2

    Koleś który zdobył popularność na zamówienie parytetu dla różnych mniejszości w mediach.
    Nie wiadomo skąd się wziął, Nie wiadomo kim jest, Nie wiadomo dlaczego głosi jakieś prawdy objawione do ludzi z mediów. Nie wiem czy chciałbym tak żyć, ale jak widać niektórzy tacy też "to" lubią.

  • Gość: xdcbv

    Oceniono 1 raz 1

    Z całym szacunkiem dla społeczności kilkuliterek, ja nie chcę wiedzieć czy mój lekarz lub ksiądz, miejscowy policjant czy strażak albo znajomy lub nie żołnierz jest homo czy hetero bo nie widzę powodu żebym ja, jako przedstawiciel swojego zawodu również musiała się komuś opowiadać ze swojej orientacji. Może jestem homo, może hetero, może a-seksualna to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Nie na darmo informacje o orientacji seksualnej zaliczane są do grupy "danych wrażliwych", które podlegają szczególnej ochronie! Kto chce niech maszeruje pod flagami, ale niech mi żaden gej czy heteryk nie wyskakuje z tekstem "marzę, żeby każdy..." bo to jest takie samo przegięcie, jak naleganie by ktoś się ze swoją orientacją krył i tak samo wbrew prawu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX