Jessica Mercedes pochwaliła się nowym domem. Wnętrza robią wrażenie. "Jest syf, ale trzeba oczyścić i już jest wszystko gotowe"

Jessica Mercedes pochwaliła się mieszkaniem. Mimo że jest niewykończone, to już robi wrażenie. Zobaczcie sami.
Zobacz wideo

Jessica Mercedes od jakiegoś czasu remontuje swoje mieszkanie. Blogerka już wcześniej pokazała swoim fanom niektóre wnętrza swoich wymarzonych czterech kątów. Teraz, mimo że remont nadal trwa w najlepsze, pochwaliła się jak wygląda całe mieszkanie. 

Jessica Mercedes niebawem wprowadzi się do swojego domu

Jessica Mercedes udostępniła na InstaStories nagranie (możecie obejrzeć je w górnej części tego artykułu), na którym pokazuje, jak przebiega remont jej mieszkania. Widać, że blogerka jest zdeterminowana, by prace wykończeniowe skończyły się jak najszybciej. 

Nigdzie już nie wyjeżdżam i ten dom kończę. Nie dam się temu remontowi - mówi. 

A później dodaje:

Wbrew pozorom prawie już skończone.

W kolejnych sekwencjach słyszymy natomiast:

To trochę straszy, jest po prostu syf, ale trzeba oczyścić i już jest wszystko gotowe.

Już widać, że mieszkanie jest piękne, bardzo jasne i przestrzenne. W oczy od razu rzucają się ogromne, loftowe okno i kapitalne schody, które prowadzą na piętro. Zachwyca zwłaszcza kuchnia i marmurowe blaty. W łazience Mercedes również postawiła na bogate wykończenia - armatura ma kolor złota. Nie sposób obojętnie przejeść też obok gigantycznej garderoby. Taką chciałaby mieć każda dziewczyna. 

A wam, jak podoba się mieszkanie Jessiki? My czekamy, aż blogerka pokaże, jak wykończyła wnętrza. Z dodatkami będzie jeszcze piękniej. 

AG 

Więcej o: