To koniec Paździocha w "Świecie według Kiepskich"? Wiemy, czy pojawi się w nowych odcinkach. Mamy komentarz produkcji

Niedawno pojawiły się informacje, że fani serialu "Świat według Kiepskich" nie zobaczą już na antenie Mariana Paździocha. Okazuje się jednak, że to nieprawda.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Ryszard Kotys źle się czuje i ma problemy ze zdrowiem. W związku z tym miał zrezygnować z grania w serialu "Świat według Kiepskich". Media donosiły, że Mariana Paździocha zastąpi Janusz Paździoch, czyli jego syn. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Okazuje się jednak, że fani kąśliwego sąsiada Kiepskich mogą odetchnąć z ulgą.

Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska - kto jeszcze odszedł z "M jak Miłość"?:

Zobacz wideo

"Świat według Kiepskich" z Paździochem

Dowiedzieliśmy się od produkcji, że Ryszard Kotys nie zrezygnował z roli Mariana Paździocha. 

Ryszard Kotys jest w obsadzie nadchodzącego sezonu - poinformowała nas osoba z produkcji. 

Zdjęcia do nowego sezonu rozpoczęły się 24 czerwca. Emisja premierowych 12 odcinków zaplanowana jest na jesień 2019 roku na antenie Telewizji Polsat. Oczywiście widzowie nie będą zawiedzeni. Czego mogą się spodziewać? Jak podaje produkcja, pomiędzy sąsiadami dojdzie do poważnych podziałów. Wszystko za sprawą niewinnego urządzenia, które Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) przyniesie z pracy. Będziemy także świadkami kolejnych prób podjęcia pracy przez Ferdka (Andrzej Grabowski), w tym dla NASA! Czy Kiepski skorzysta z propozycji podboju kosmosu i dorobi się fortuny współpracując z amerykańską agencją kosmiczną?

Nie zabraknie też nowych aktorów. W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawi się nowy lokator, Oskar, który zamieszka w pustostanie i postanowi zawalczyć o serce Mariolki (Barbara Mularczyk) oraz przychylność pozostałych mieszkańców. W jego rolę wcieli się Sebastian Stankiewicz. Gościnnie pojawią się także m.in. Piotr Stramowski oraz Krzysztof Ibisz. Bez wątpienia, będzie się działo.

AW