Katarzyna Burzyńska urodziła. Dziennikarka pokazała zdjęcie córeczki i zaskoczyła opisem. "Jesteś wcześniej, niż się spodziewałam"

Katarzyna Burzyńska pochwaliła się na Instagramie, że została mamą. Dziennikarka urodziła przed terminem.

Katarzyna Burzyńska po raz drugi została mamą. Dziennikarka radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie. W emocjonalnym poście napisała, że jej córeczka urodziła się znacznie szybciej, niż było to planowane.

Jóźka! Jesteś!!! Choć trochę wcześniej niż się spodziewałam. Wczoraj o piątej rano dowiedziałam się, co to są skurcze (o kurczę!), następnie jeszcze wywalczyłam u męża możliwość umycia włosów, a potem już tylko-nie za szybki-rajd do szpitala! Z Józką znamy się tylko chwilę, a mam wrażenie, że od dawna. Może dlatego, że wygląda jak Heniek. Może dlatego mówię do niej Heniek. Czuję się wdzięczna i spokojna - napisała Burzyńska.
 

Kilka tygodni temu dziennikarka pochwaliła się, że urodzi córeczkę i da jej na imię Józefina. Od tego momentu regularnie chwaliła się na Instagramie przygotowaniami do narodzin. Pierwsze dziecko Kasi Burzyńskiej i jej męża Łukasza przyszło na świat w 2016 roku. Heniek w maju obchodził trzecie urodziny.

Młodej mamie gratulujemy!

Zobacz też, które polskie gwiazdy urodziły w ostatnim czasie:

Zobacz wideo

AD

Więcej o: