Nosowska pokazała swoją "odretuszowaną" twarz. Korwin Piotrowska nie pozostawia suchej nitki na magazynie "Pani"

Katarzyna Nosowska, Martyna Wojciechowska i Krystyna Janda wystąpiły razem na okładce magazynu "Pani". Karolina Korwin Piotrowska krytykuje redakcję gazety, a gwiazdy z dystansem komentują swoje zdjęcie.

Na okładce magazynu "Pani" pojawiły się trzy bardzo znane Polki. Każda z nich jest ikoną w swojej branży i wzorem do naśladowania. Krystyna Janda - aktorka, Martyna Wojciechowska - podróżniczka i Katarzyna Nosowska - wokalistka. Jednak uwagę czytelników od rozmów z nimi odwróciło okładkowe zdjęcie. Fani komentują, że grafik za bardzo wyretuszował fotografię, przez co panie wyglądają nienaturalnie, są sztucznie odmłodzone i wygładzone.

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje okładkę "Pani"

Głos w sprawie zabrała również Karolina Korwin Piotrowska. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała post z okładkowym zdjęciem. Napisała:

Zaiste żenujące, że na okładce gazety promującej się „siłą kobiet” (jeśli już się odbiorców oszukuje, róbcie to z głową i z czynnymi oczami), zakamuflowanym feminizmem (ostatnio nośny towar, co?), wolnością, jest grupka trzech lalek niepodobnych do nikogo, a już na pewno nie do osób, które podobno na tym zdjęciu, sądząc po podpisach, są.

Dziennikarka ironicznie sugeruje, że wyretuszowana okładka może być efektem zemsty.

Co wyście tej redakcji, drogie panie, złego zrobiły, jakie grzechy popełniłyście, że zrobili z was kukiełki? Alieny bez historii, charakteru i mocy? Za co, ja się pytam, ta kara? I to w świecie, który tak bardzo uwrażliwiony jest na retusz? Oni wam nawet wyretuszowali błysk i myśl z oka. Szok - skomentowała Korwin Piotrowska.

Katarzyna Nosowska z dystansem zareagowała na hejt

Bohaterki okładki postanowiły odnieść się do rosnącej burzy wokół zdjęcia. Katarzyna Nosowska najpierw opublikowała filmik, na którym ma przyklejoną swoją twarz, wyciętą z "Pani". Żartuje, że nie było żadnego retuszu, gdyż jest po prostu naturalnie taka piękna.

Wiem, jak wiele kontrowersji to wzbudza. Chcę wam pokazać, że to wszystko prawda. Ja tak po prosty wyglądam. Ja walczyłam o to, żeby na okładce "Pani" zaprezentować się tak, jak na co dzień. Odpuśćcie trochę i zaakceptujcie fakt, że nie wszyscy się starzeją - powiedziała żartobliwie wokalistka.
Zobacz wideo

Następny post na profilu piosenkarki to nowa wersja okładki magazynu z doklejonym zdjęciem jej naturalnej twarzy.

UWAGA! Odretuszowanie! Zadaj sobie pytanie, czy tego właśnie chcesz? Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie?  @eye_shoot_you pomógł mi pokazać prawdę. Jedyny grafik, który miał odwagę

Martyna Wojciechowska jest dumna z okładki

Podróżniczka również odniosła się do zarzutów o zbyt duży retusz. Martyna z dystansem napisała na swoim profilu na Instagramie, że wszyscy, którzy pracowali na planie sesji zdjęciowej, zbyt dobrze poradzili sobie z zadaniem.

Tak się ucieszyłyśmy, że wyglądamy jak malowane, a tu niespodzianka... Nikt nie wierzy, że my NAPRAWDĘ jesteśmy piękne i młode! Wygląda na to, że pani fotograf ustawiła za dobre światło i zrobiła za dobre zdjęcie, makijażystka za dobrze umalowała, a pani fryzjerka za dobrze uczesała. No cóż... nie twarz zdobi człowieka, dlatego bardzo Was zachęcam do przeczytania WYWIADU, bo o to w tym chodzi tak naprawdę. #foreveryoung

Dziwi nas to, że okładka wzbudziła tak wiele kontrowersji. W końcu codziennie w mediach społecznościowych widzimy całą masę wyretuszowanych i nienaturalnych zdjęć. W porównaniu do nich, ta okładka "Pani" nie wydaje się odstawać od reszty.

JP

Więcej o:
Komentarze (43)
Nosowska pokazała swoją "odretuszowaną" twarz z okładki. Fani: Szok! A Korwin Piotrowska nie pozostawia suchej nitki na magazynie "Pani"
Zaloguj się
 • Gość: Tryk

  Oceniono 40 razy 18

  Nie umniejszając pani Jandzie, aktorstwo powinna reprezentować Julia Wieniawa! To by było całkiem bez sensu, ale przynajmniej byłby artykuł o Julii, bo już go nie ma od tylu dni.

 • Gość: matahari

  Oceniono 28 razy 18

  Kasia jak zawsze czadowa!

 • b.szkrab

  Oceniono 19 razy 9

  Powiedziała KKP, która do selfie wciąga policzki, żeby wyglądać szczuplej.

 • Gość: gościówka

  Oceniono 15 razy 7

  W Polsce potrzebne są reformy. Żeby zawód przyciągnął ludzi z powołaniem to muszą więcej zarabiać, ale co za tym idzie - muszą być rozliczani z tego co i jak robią, tak jak w innych pracach. Wyniki uczniów są najlepszą oceną. Dzieci powinny uczyć się tego co ich interesuje a mniej skupiać się na rzeczach, które i tak zapomną. Jeśli nie chcesz, żeby dziecko było poniżane to musi się zmienić myślenie w Polsce w stosunku do dzieci, że 'dzieci i ryby głosu nie mają''klaps to nie bicie' oraz, to popularne 'nie płacz bo się wszyscy będą z ciebie śmiali' Najlepiej się za wiele nie odzywaj, tylko siedź spokojnie. Ludzie, chcecie mieć pewne siebie dzieci a szacunku dla nich za grosz! Od małego są uczone, że płacz to wstyd, biciem załatwi wszystko i te ciągle poniżanie! Nauczyciel może mieć takie podejście bo sami tak byli traktowani i w ich głowie to jest normalne. Dzieci to nasza przyszłość a rodzice są od ich wychowania (nie tresowania) szkoła zaś od uczenia. Niech mają fantastycznych nauczycieli z pasją i niech zdobywają wiedzę, która im się kiedyś przyda. Wychowujmy je w duchu wzajemnego szacunku, bez przemocy. Skupiajmy się na tym w czym są dobre, pomóżmy gdy sobie nie radzą. Nie zawstydzajmy ciągle. Tego samego uczmy w szkole. Rodzice mają co raz mniej czasu dla dzieci i młodzieży, licząc że to szkoła się zajmie ich wychowaniem. Zamiast tableta, prania mózgu i gier - gra planszowa, rozmowa oraz zabawa na dworze. Niektórzy to nawet boją się, żeby się dziecko nie pobrudziło... Lepiej niech siedzi w domu przed tv. Ach... Nauka dziecka ma być 'widoczna na nich' w postaci śladów od farby, pisaków, błota a nie widoczna na napisanym raporcie.

 • Gość: szsz

  Oceniono 5 razy 5

  Po co sobie umniejszać, nie lubię fałszywej skromności - p. Nosowska w makijażu, uczesana i przy dobrym oświetleniu wygląda korzystnie.

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 9 razy 5

  W sumie na takim poscie wszyscy korzystaja. Magazyn ma reklame, a KPP przypomina o swoim istnieniu i zwieksza swoja wartosc rynkowa.

 • Gość: olek

  Oceniono 9 razy 5

  Kasiu, zaśpiewaj coś o dzikach, please.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX