Martyna Wojciechowska składa życzenia córce. Pokazała zdjęcie sprzed 11 lat, a internauci są w szoku. "Nic się nie starzejesz"

Martyna Wojciechowska złożyła życzenia swojej córce Marysi, która obchodzi dziś 11. urodziny. Z tej okazji dodała też wzruszające zdjęcie sprzed lat, kiedy Marysia miała niecałe dwa latka. Uwagę zwraca wygląd podróżniczki.

Martyna Wojciechowska 11 lat temu urodziła córkę Marysię. Dzisiaj, w dniu urodzin dziewczynki, złożyła jej życzenia na Instagramie. Jednak to, na co wszyscy zwrócili uwagę na zdjęciu, to nie tylko urocza dwulatka, ale sama Martyna Wojciechowska, która praktycznie nie zmieniła się przez te lata.

Martyna Wojciechowska składa życzenia córce

Martyna Wojciechowska w 2008 roku przywitała na świecie swoją córkę. Dzisiaj w dniu jej urodzin pokazała fotografię, wykonaną, kiedy Marysia dopiero stawiała pierwsze kroki.

 
Marysiu, łobuzie kochany, życzę Ci wielkiej miłości do świata, do siebie i ludzi. Wierzę, że wyrośniesz na wolną i niezależną Kobietę, która będzie miała odwagę spełniać swoje marzenia. A ja będę Cię w tym wspierać. Kocham Cię najmocniej na świecie! - napisała Wojciechowska.

Ale fani Martyny patrzą nie tylko na jej córkę. Zwrócili uwagę w komentarzach, że podróżniczka nadal wygląda tak samo, jak kiedyś:

Nic się pani nie starzeje! Gdyby nie Marysia, to pomyślałabym, że zdjęcie zrobione wczoraj
Pani Martyno, pięknie pani wygląda, dużo zdrowia na kolejne lata!

Dołączamy się do życzeń dla Marysi :) Choć już teraz to powinno się pisać o "Marii", bo 11-latka to już duża dziewczynka!

Zobacz wideo

MAW