Fabijański "szuka dziewczyny przy kasie?". Korwin Piotrowska pokazała SMS-y od aktora. Poczucia humoru nie brakuje

Sebastian Fabijański, od kiedy rozstał się z Olgą Bołądź, pozostał singlem. Krążą plotki, że ma bardzo wygórowane wymagania co do przyszłej partnerki. Aktor skomentował te doniesienia.
Zobacz wideo

Sebastian Fabijański i Olga Bołądź pierwszy raz oficjalnie pokazali się razem w połowie 2017 roku na premierze filmu "Volta". Niedługo później w mediach pojawiła się informacja, że razem zamieszkali, a następnie spekulowano, że aktorska para planuje ślub. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu i półtora roku później ogłosili, że się rozstali.

Sebastian Fabijański zdenerwował się po przeczytaniu plotki

Do tej pory Sebastian z nikim się nie związał. Niedawno w internecie pojawiła się informacja, że aktor "szuka dziewczyny przy kasie". Jeden z tabloidów twierdzi, że ma wygórowane wymagania, a jego nowa partnerka ma być ładna, mieć odpowiednie koneksje i być niezależna finansowo. Podobno Fabijański nawet zaczął już poszukiwania wśród modelek.

Kiedy aktor znalazł w sieci artykuł z nagłówkiem "Fabijański szuka dziewczyny przy kasie", wysłał link swojej koleżance Karolinie Korwin Piotrowskiej. Jego reakcja na kontrowersyjny nagłówek nie pozostawia złudzeń, że są to nieprawdziwe informacje. Dziennikarka opublikowała esemesową korespondencję na swoim Instagramie.

No ku*wa chyba w BIEDRONCE - skomentował Fabijański.

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański screen Instagram.com/karolinakp

Mogłoby się wydawać, że aktor jest już przyzwyczajony do czytania plotek na swój temat. Jednak ewidentnie nadal wzbudzają u niego duże emocje.

JP

Więcej o:
Komentarze (44)
Fabijański "szuka dziewczyny przy kasie?". Korwin Piotrowska pokazała SMS-y od aktora. Poczucia humoru nie brakuje
Zaloguj się
 • Gość: gem

  Oceniono 35 razy 31

  Czy ja wiem? Z tego SMS-a nie wygląda na zdenerwowanego, raczej rozbawionego.

 • Gość: MM

  Oceniono 23 razy 17

  Piękna rola w filmie Kamerdyner, szacun.

 • justas32

  Oceniono 18 razy 14

  Jak ma do wyboru bogatą albo biedną - to po co mu biedna ...

 • Gość: Kordian

  Oceniono 10 razy 6

  chyba to oczywiste że ludzie z określonych środowisk szukają bliskiej osoby w podobnym środowisku ze względu na wiele istotnych spraw..Jeszcze nie zauważyłem, aby np.jakiś znany aktor czy to sportowiec związał się z panią, która obsługuje w sklepiku czy jest maszynistką w pociągu:).Stąd takie ataki że Ci ludzie widzą tylko pieniądze i tak naprawdę nie szukają miłości a to bzdura najczęściej to właśnie oni są okropnie samotni mimo wielkiej widowni i wielbicieli na tych wszystkich fb,instagramach i w świecie realnym.

 • jelonek666

  Oceniono 4 razy 4

  W Jaśle, w Biedronce przy rondzie jest taka pani rudowłosa... cudna! Wstydzę się stać do niej w kolejce bo się na nią gapię.....W restauracji ją widziałem w cywilu i zrobiła na mnie jeszcze większe wrażenie! DAJCIE NAMIAR TEMU PANU! (ja żonaty już)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX