Nicole Kidman wreszcie zrezygnowała z botoksu. Wróciła też do naturalnego koloru włosów. Wygląda obłędnie

Nicole Kidman została przyłapana na planie zdjęciowym do nowego filmu. Uwagę zwraca jej naturalna twarz i kolor włosów, do którego wróciła po wielu latach przerwy.

W ostatnich latach media nieustannie rozpisywały się na temat twarzy Nicole Kidman. Aktorka regularnie była krytykowana za to, że nadużywa botoksu i nie przypomina już dawnej siebie. Wiele wskazuje na to, aktorka dostrzegła problem i postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie. Jej twarz znowu odzyskała blask.

Zobacz wideo

Nicole Kidman znowu zachwyca

Aktorka razem z Hugh Grantem pracuje obecnie na planie zdjęciowym serialu "The Undoing". Gwiazda została przyłapana przez fotoreporterów podczas przerwy. Na zdjęciach widzimy zupełnie nowe oblicze Nicole Kidman. To, co najbardziej rzuca się w oczy, to odmieniona twarz artystki. Do tej pory nadmierne ilości botoksu ukrywały jej zmarszczki mimiczne. Teraz możemy dostrzec niewielkie bruzdy w okolicach nosa i ust.

Jeśli dobrze się przyjrzeć, nawet na czole pojawiają się delikatne zmarszczki. Jednak to niejedyna zmiana. Nicole po latach przerwy wróciła do rudego koloru włosów. Choć w blondzie wyglądała oszałamiająco, nowy - stary kolor pasuje jej idealnie. Miejmy nadzieję, że nie jest to tylko chwilowa metamorfoza i Kidman pozostanie przy obecnym wyglądzie.

A co wy sądzicie o nowym wizerunku Nicole Kidman?

AD

Więcej o: