Nicole Kidman wreszcie zrezygnowała z botoksu. Wróciła też do naturalnego koloru włosów. Wygląda obłędnie

Nicole Kidman została przyłapana na planie zdjęciowym do nowego filmu. Uwagę zwraca jej naturalna twarz i kolor włosów, do którego wróciła po wielu latach przerwy.

W ostatnich latach media nieustannie rozpisywały się na temat twarzy Nicole Kidman. Aktorka regularnie była krytykowana za to, że nadużywa botoksu i nie przypomina już dawnej siebie. Wiele wskazuje na to, aktorka dostrzegła problem i postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie. Jej twarz znowu odzyskała blask.

Zobacz wideo

Nicole Kidman znowu zachwyca

Aktorka razem z Hugh Grantem pracuje obecnie na planie zdjęciowym serialu "The Undoing". Gwiazda została przyłapana przez fotoreporterów podczas przerwy. Na zdjęciach widzimy zupełnie nowe oblicze Nicole Kidman. To, co najbardziej rzuca się w oczy, to odmieniona twarz artystki. Do tej pory nadmierne ilości botoksu ukrywały jej zmarszczki mimiczne. Teraz możemy dostrzec niewielkie bruzdy w okolicach nosa i ust.

Jeśli dobrze się przyjrzeć, nawet na czole pojawiają się delikatne zmarszczki. Jednak to niejedyna zmiana. Nicole po latach przerwy wróciła do rudego koloru włosów. Choć w blondzie wyglądała oszałamiająco, nowy - stary kolor pasuje jej idealnie. Miejmy nadzieję, że nie jest to tylko chwilowa metamorfoza i Kidman pozostanie przy obecnym wyglądzie.

A co wy sądzicie o nowym wizerunku Nicole Kidman?

AD

Więcej o:
Komentarze (39)
Nicole Kidman wreszcie zrezygnowała z botoksu. Wróciła też do naturalnego koloru włosów. Wygląda obłędnie
Zaloguj się
 • Oceniono 19 razy 11

  Błąd błąd błąd. Tego nowego wizerunku Nicole Kidman nie przeżyje psychicznie Rozenek oby tylko nie wróciła do swoich naturalnych włosów których notabene nie ma

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 15 razy 7

  Nie wygląda obłędnie. Czy tylko ja to widzę? :D

 • Gość: Julia

  Oceniono 7 razy 5

  Sorry ale ta twarz już nie jest tą co kiedyś, widać, że kombinowała to i owo. Przed starością nie ma ucieczki!

 • Gość: Blondi

  Oceniono 4 razy 4

  Autor lub autorka tej notatki chyba uciekali z lekcji polskiego ew chodzą do przedszkola bo tekst jest pisany dla idiotów. Tzn jak to czytam tez jestem idiotką.

 • Gość: Annat

  Oceniono 5 razy 3

  To się nazywa charakteryzacja,pismaki za 5 groszy!!!

 • Gość: Dópa

  Oceniono 2 razy 2

  A ja jestem pod wrażeniem. Chciałoby się powiedzieć - nareszcie... Może to i jest już stara dópa, ale za to jaka! Klasa!

 • Gość: Nicole

  Oceniono 1 raz 1

  Super wreszcie jest taka jak powinna być. Moja idolka od lat. Dzięki niej maluję się na rudo od 20 lat. Jest moja ulubiona aktorką i ta jej uroda.. Super.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX