"M jak miłość". Dramatyczne wieści na temat Małgosi. Mostowiakowie będą w szoku. Możliwe, że widzowie już nigdy jej nie zobaczą

Fani serialu "M jak miłość" mogą być w szoku. Już wkrótce do Mostowiaków dotrze dramatyczna wiadomość. Małgosia nie chce utrzymywać z rodziną żadnych kontaktów.

Do tej pory widzowie nie wiedzą, co obecnie dzieje się z Małgosią. Już kilka lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie leczyła się w szpitalu psychiatrycznym. Wielu fanów "M jak miłość" nadal liczy na to, że Joanna Koroniewska powróci jeszcze do serialu, jednak teraz wiele wskazuje na to, że nie ma już na to najmniejszych szans. Powód? Marta (Dominika Ostałowska) przekaże Basi (Teresa Lipowska) smutną, a zarazem szokującą wiadomość. 

"M jak miłość". Małgosia nie chce znać Mostowiaków

W 1439 odcinku "M jak miłość" Barbara dowie się, że Małgosia uciekła ze szpitala psychiatrycznego, ale to jednak nie koniec dramatycznych wieści. Otóż, okazuje się, że Chodakowska postanowi zerwać kontakty z Mostowiakami. 

Zastanawiałyśmy się z Marysią, czy ci o tym mówić, ale uznałyśmy, że masz prawo wiedzieć. Małgosia... wypisała się z kliniki. Nie zostawiła żadnego adresu, kontaktu, nic... Prosiła, by jej nie szukać. Nie chce utrzymywać żadnego kontaktu z rodziną z Polski - wyzna Marta.

Seniorka rodu będzie w szoku. Czy ta wiadomość oznacza, że Barbara już nigdy nie zobaczy swojej córki? Wiele na to wskazuje. Nadal jednak nie do końca jest pewne, co tak naprawdę dzieje się z Małgosią. Czy scenarzyści w końcu zdecydują się ujawnić więcej szczegółów? Mocno na to liczymy. 

DH

Więcej o:
Komentarze (22)
"M jak miłość". Dramatyczne wieści na temat Małgosi. Mostowiakowie będą w szoku. Możliwe, że widzowie już nigdy jej nie zobaczą
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 18 razy 16

  Mocno liczymy na to, że zakończy się już produkcja tego psychologicznego (!) gniota. Tandeta, tandeta i jeszcze raz tandeta na siłę !

 • Gość: vvv

  Oceniono 11 razy 5

  O jej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!popełnie z tego powodu samobójstwo.. co za zenada. Ten serial juz dawno powinien zniknąć z anteny. Kompletne dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • siwywaldi

  Oceniono 3 razy 3

  Też mi "dramat".... :-)
  Bo ja już się wystraszyłem, że rodzinę Mostowiaków dopadł ZUS i skarbówka za jakieś nieopłacone przed laty przez śp. Lucjana składki i podatki.... :-))

 • remo29

  Oceniono 7 razy 3

  Nie oglądam niczego spod znaku TVP, niech się Kurski buja.

 • mmagi

  Oceniono 5 razy 3

  3mam kciuki,zeby już jej nie zobaczyć bo Koroniewska zabija każdy serial,teraz pojawiła sie w Polsatowskim serialu Ślad,już po 1 odcinku mam jej dosyć.

 • smokwawerski

  Oceniono 7 razy 3

  Pogięło was? Takie bzdety w biały dzień? Kogo, to k...wa obchodzi?

 • atr8

  Oceniono 5 razy 3

  Toż to szok...

 • czarek2851

  Oceniono 4 razy 2

  GW walnijcie się w łeb

 • Gość: rob

  Oceniono 1 raz 1

  Żałosne. To coś jeszcze produkują?! Chciałbym poznać ludzi którzy to tworzą. Muszą to być ludzie bardzo wybitni i znani pokroju wielkich scenarzystów i reżyserów światowych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX