North West w krótkiej sukience i z czarną pomadką na ustach wybrała się na niedzielne nabożeństwo. Kim Kardashian w ogniu krytyki

Kim Kardashian wraz ze swoją córką, North West, wybrała się na niedzielne nabożeństwo. Stylizacja dziewczynki nie przypadła do gustu internautom. Tłumaczymy, dlaczego.

Kim Kardashian doczekała się aż trójki pociech i od kilku lat jest też w szczęśliwym małżeństwie z Kanye Westem. W życiu naczelnej celebrytki Hollywood zmieniło się więc naprawdę wiele, choć skandale już chyba na zawsze nie pozostaną jej obce. Każda stylizacja, każde zachowanie może wzbudzić kontrowersje, ale chyba po części właśnie o to jej chodzi. I całkiem niedawno ponownie jej się to udało. Tym razem przy udziale jej córki North. Otóż, Kim zabrała dziewczynkę do kościoła na niedzielne nabożeństwo, którego organizatorem jest Kanye West. Kardashianka postarała się, by North na miejscu po prostu skradła show. Czarna szminka to tylko jeden z powodów, dla których Kim już zyskała miano "bezwstydnej matki".

Zobacz wideo

Kim Kardashian w ogniu krytyki

Otóż, fakt, że 5-letnia North do kościoła postawiła na mocniejszy niż na co dzień makijaż, to jeszcze nie wszystko. Dziewczynka miała bowiem na sobie czarną, krótką sukienkę na ramiączkach, co natychmiast zostało zauważone przez internautów i dość brutalnie zanegowane. Na Twitterze naprawdę nie brakuje prześmiewczych komentarzy. 

To smutne, gdy patrzę na 5-letnią North, ubraną w krótką sukienkę, z czarną pomadką na ustach, idącą na kościelne nabożeństwo. Biedne dziecko.
Widząc North w tej sukience i pomadce, idącą do kościoła, aż krew mnie zalewa. 
Nie rozumiem, jak Kim może pozwalać North na taki makijaż. Pamiętam, że gdy ja miałam nawet 13 lat i chciała użyż pomadki, to mama zawsze mówiła: "Co Ty robisz?" - piszą internauci. 

Kim Kardashian opublikowała również na swoim Twitterze filmik, na którym możemy podziwiać, jak mała North tańczy podczas nabożeństwa. Trzeba przyznać, że ruchy ma po mamusi. 

Mój ulubiony moment z niedzielnego nabożeństwa - napisała Kim.

Widać, że bawiła się świetnie. 

DH

Więcej o: