Tristan przyznał się do zdrady. Kim niby nie komentuje, ale śpiewa znaczącą piosenkę. Drama u Kardashianów coraz ciekawsza

Ta historia nie ma końca. Tristan Thompson przyznał się Khloe Kardashian do zdrady, natomiast Kim Kardashian wbija kolejną szpilę Jordyn Woods. Aż trudno za nimi nadążyć.

W ostatnim czasie w słynnym klanie Kardashianów panował nadzwyczajny spokój. Jak wiadomo, w tej rodzinie można spodziewać się naprawdę wszystkiego, jednak wiadomość o rozstaniu Khloe Kardashian z Tristanem Thomsponem, spadła na światowe media niczym grom z jasnego nieba. A wszystko to dlatego, że niewierny koszykarz po raz kolejny pozwolił sobie na skok w bok.

Khloe Kardashian, Tristan ThompsonKhloe Kardashian, Tristan Thompson Instagram/khloekardashian

Tym razem przekroczył już wszelkie granice, gdyż zdradził matkę swojej córki z najbliższą przyjaciółką Kylie Jenner, Jordyn Woods. Gdy tylko ta szokująca informacja dotarła do Khloe, ta rzuciła Tristana. W dużo trudniejszej sytuacji znalazła się Kylie, dla której Jordyn była niczym piąta siostra. Co więcej, dziewczyny mieszkały ze sobą i prowadziły wspólny biznes. Wczoraj do całej sytuacji po raz pierwszy odniosła się Khloe. Celebrytka zamieściła na InstaStory trzy krótkie, ale bardzo poruszające wpisy. 

Ktoś musi to usłyszeć... Ta zdrada była waszym błogosławieństwem! - pisała Khloe.
Zobacz wideo

Tristan Thomspon przyznał się do zdrady Khloe Kardashian

To jednak nie koniec tej historii. Na jaw wychodzą kolejne fakty, a według zagranicznych doniesień, konflikt z dnia na dzień przybiera na sile. W tym miejscu warto zaznaczyć, że sam Tristan przyznał się Khloe do zdrady. 

Khloe powiedzieli o tym ludzie, którzy widzieli flirtujących ze sobą Tristana i Jordyn. Khloe spytała go o to, a on przyznał, że to prawda. Skończyła z nim na dobre - wyznał informator "Us Weekly". 

Dowodem na to, że na tę chwilę nie ma już jakichkolwiek szans, by związek mógł zostać odratowany jest fakt, że Khloe usunęła ze swojego Instagrama wszelkie zdjęcia z Tristanem. A uwierzcie, że w rodzinie Kardashianów media społecznościowe odgrywają naprawdę bardzo dużą rolę.

Głos w sprawie ponownie zabrała również Kim Kardashian. Jeszcze wczoraj pisaliśmy, że przestała obserwować profile Jordyn Woods oraz Tristana Thomspona na Instagramie, a dziś światowe media obiegło nagranie, w którym Kim odnosi się do haniebnego czynu Jordyn, śpiewając piosenkę "Don't Mess With My Man", co w polskim tłumaczeniu oznacza "Nie zaczepiaj mojego faceta". Uwagę zwracają jednak konkretne słowa piosenki, czyli "idź i znajdź sobie własnego faceta". Nie mamy żadnych wątpliwości, jest to niekwestionowany przytyk do Jordyn Woods. 

Kim KardashianKim Kardashian Instagram

Jordyn Woods prosi o przebaczenie

Jak donoszą amerykańskie tabloidy, Jordyn zrozumiała, że popełniła ogromny błąd i już prosi Kardashianki o wybaczenie. 

Jordyn stara się dotrzeć do Khloe, Kylie i wszystkich innych członków rodziny, aby ich przeprosić. Chce wszystko naprawić - donosi informator "People".

Przypomnijmy, że zaraz po tym, jak do mediów wpłynął skandal z udziałem Jordyn, ta postanowiła wyprowadzić się od Kylie i obecnie mieszka u swojej mamy. 

Trzeba przyznać, że doniesienia mediów stają się coraz bardziej szokujące i tym samym zagmatwane. Powoli można zacząć się gubić. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.