Wiemy, jak wygląda willa, w której zamieszkają uczestnicy "Big Brothera". Mogliście oglądać ją w serialu TVN

Big Brother już niedługo wystartuje na antenie TVN 7. Wiemy, jak będzie wyglądał dom, w którym będą mieszkać uczestnicy.

"Big Brother" wraca po 11 latach. Cała Polska znów będzie oglądać perypetie uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Bohaterowie odcięci od świata, bez internetu i telefonów, spędzą ze sobą kilkanaście tygodni pod czujnym okiem 66 kamer.

ZOBACZ: "Big Brother". Poznaliśmy pierwszych uczestników show. Zostaną celebrytami?

Jak wygląda dom Wielkiego Brata?

W najnowszej edycji show 15 uczestników zamieszka w prawdziwym domu, a nie tak jak w poprzednich latach w specjalnie zaaranżowanym studio. Producenci chcą zapewnić bohaterom warunki najbardziej zbliżone do naturalnych, aby mogli w pełni poczuć się sobą.

Tę wielką willę możecie pamiętać z poprzednich produkcji TVN-u. Wcześniej mieszkali w niej uczestnicy programu "Top model". Na terenie posiadłości nagrywano również serial "Pułapka". Producenci "Big Brothera" nie chcą jeszcze zdradzać szczegółów dotyczących wnętrza domu, jednak udało się nam ustalić, że pomieszczenia zostały całkowicie przearanżowane na potrzeby nowego reality show.

Jedno jest pewne, na pewno nie zabraknie słynnego pokoju zwierzeń, w którym uczestnicy nominują się do opuszczenia programu. Kamery rejestrujące poczynania całej piętnastki, zostały wkomponowane w wystrój wnętrza, aby nie rzucały się w oczy. Jednocześnie da to telewidzom możliwość podglądania mieszkańców z różnych perspektyw.

Czekamy na start programu. Będziecie oglądać?

JP

Więcej o:
Komentarze (14)
Wiemy, jak wygląda willa, w której zamieszkają uczestnicy "Big Brothera". Mogliście oglądać ją w serialu TVN
Zaloguj się
 • alberto_srapovoli

  Oceniono 31 razy 21

  Czekamy na start programu. Będziecie oglądać?

  Nie!

 • Gość: pinokio

  Oceniono 12 razy 4

  Myślę, że dziennikarzyna bredzi.Może on będzie oglądał tego gniota, ale cała Polska napewno ma to już głęboko gdzieś.Takie czasy, między innymi to wy dziennikarzyny wykreowaliście że aby istnieć koniecznie trzeba pokazać coraż bardziej szokujące bzdury.Tak wam każą wasi szefowie, bo dla nich liczy się kasa, oglądalność.A wy jak szczurki w korporacji grzecznie to realuzujecie.Więc na logikę, tym waszeym starożytnym big brotherem podtrzyjcie sobie pupę dzbanuszki dziennikarstwa...pa

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 3

  Nie!!! podobnie jak dwóch wspomnianych... ufff...

 • ggargi

  Oceniono 5 razy 3

  to nie będzie to co za pierwszym razem ... ustawieni uczestnicy tylko po to by zrobić później z nich celebrytów

 • Oceniono 1 raz 1

  Sądzę, że oglądalność tego badziewia będzie minimalna ze względu na pore roku może zakładam może byłaby większa o jakieś 2% gdyby program prowadzono zimą i to tylko wtedy gdy byłaby paskudna pogoda to wtedy ludzie wytrzymali by przed telewizorem, ale na wsiach zabitymi dechami to dla ludzi jedna rozrywka plotki kłótnie nocne dy****ko

 • Gość: grarzynka

  Oceniono 1 raz 1

  To bendzie napewno bardzo ciekawy program wienc już sie cieszem

 • Gość: Franio

  Oceniono 3 razy 1

  Jaki trzeba mieć IQ żeby to oglądać?. Ja mam zdecydowanie za niski i dlatego też nie będę oglądał.

 • Gość: A

  0

  Nie, nie, nie to już nie te czasy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX