Wiemy, jak wygląda willa, w której zamieszkają uczestnicy "Big Brothera". Mogliście oglądać ją w serialu TVN

Big Brother już niedługo wystartuje na antenie TVN 7. Wiemy, jak będzie wyglądał dom, w którym będą mieszkać uczestnicy.
Zobacz wideo

"Big Brother" wraca po 11 latach. Cała Polska znów będzie oglądać perypetie uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Bohaterowie odcięci od świata, bez internetu i telefonów, spędzą ze sobą kilkanaście tygodni pod czujnym okiem 66 kamer.

ZOBACZ: "Big Brother". Poznaliśmy pierwszych uczestników show. Zostaną celebrytami?

Jak wygląda dom Wielkiego Brata?

W najnowszej edycji show 15 uczestników zamieszka w prawdziwym domu, a nie tak jak w poprzednich latach w specjalnie zaaranżowanym studio. Producenci chcą zapewnić bohaterom warunki najbardziej zbliżone do naturalnych, aby mogli w pełni poczuć się sobą.

Tę wielką willę możecie pamiętać z poprzednich produkcji TVN-u. Wcześniej mieszkali w niej uczestnicy programu "Top model". Na terenie posiadłości nagrywano również serial "Pułapka". Producenci "Big Brothera" nie chcą jeszcze zdradzać szczegółów dotyczących wnętrza domu, jednak udało się nam ustalić, że pomieszczenia zostały całkowicie przearanżowane na potrzeby nowego reality show.

Jedno jest pewne, na pewno nie zabraknie słynnego pokoju zwierzeń, w którym uczestnicy nominują się do opuszczenia programu. Kamery rejestrujące poczynania całej piętnastki, zostały wkomponowane w wystrój wnętrza, aby nie rzucały się w oczy. Jednocześnie da to telewidzom możliwość podglądania mieszkańców z różnych perspektyw.

Czekamy na start programu. Będziecie oglądać?

JP