"Big Brother". Poznaliśmy pierwszych uczestników show. Zostaną celebrytami?

W niedzielnym "Dzień Dobry TVN" pojawiła się dwójka uczestników najnowszej edycji "Big Brothera". Mają potencjał by zostać gwiazdami?

Informacja o powrocie "Big Brothera" zachwyciła wszystkich fanów programu. Kilkanaście lat temu reality show święcił sukcesy w polskiej telewizji. Teraz wraca w odświeżonej formule i z nowymi prowadzącymi.

Zobacz wideo

Wraca "Big Brother"

Po tym, gdy ogłoszona już została data premiery oraz nazwiska wszystkich czterech prowadzących, widzowie zaczęli zastanawiać się, kto zamieszka w domu Wielkiego Brata. W końcu to uczestnicy są największymi gwiazdami programu.

W niedzielny poranek na kanapach studia "Dzień Dobry TVN" zagościły dwie osoby, które zamieszkają w domu Wielkiego Brata. To Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz. O tym, kto z nich dłużej zostanie w programie zadecydują internauci. Głosować można na oficjalnej stronie programu.

ZNAMY PIERWSZYCH UCZESTNIKÓW BIG BROTHERA. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz - kim są?

Agnieszka ma 26 lat. Połowę życia spędziła w Londynie, gdzie ukończyła studia z marketingu i PR. Ma nadzieję, że powrót do Polski oraz udział w "Big Brotherze" pozwoli jej zrobić karierę. Co ciekawe, do zgłoszenia się zachęciła ją mama, która uważa, że Agnieszka idealnie wpasuje się w klimat reality show.

Moja mama i moi bracia tak bardzo we mnie wierzą, że wiedzą, że dam sobie radę i raczej nic głupiego nie zrobię - zdradziła na wizji.

Maciej ma 31 lat, a na co dzień zajmuje się branżą eventową.Oprócz tego pracuje też jako dj. Jest bardzo blisko związany z ojcem i siostrą. Mężczyzna nie ukrywa, że lubi rozrywkowy styl życia. Jak sam wyznał, na wywiad do "Dzień Dobry TVN" przyjechał prosto z imprezy.

Przyjechałem z Poznania, imprezę skończyłem o 5 rano. Spałem trzy godziny w samochodzie - powiedział w rozmowie.

Cały wywiad z Agnieszką i Maciejem możecie obejrzeć TUTAJ.

Kto z nich powinien zostać w programie?

Więcej o: