Mamy zdjęcia z sesji do "Big Brothera". Wszystko już jasne. Wiemy, kto został czwartym prowadzącym [TYLKO U NAS]

Big Brother powraca po 18 latach. Hitowy program TVN-u znów pojawi się na antenie 17 marca. Zobaczcie już teraz zdjęcia z sesji zdjęciowej, w której wzięli udział prowadzący.
Zobacz wideo

Już niedługo rusza nowa edycji programu "Big Brother". Największą tajemnicą są oczywiście uczestnicy, których będziemy oglądać na antenie TVN i TVN7. Początkowo mówiło się, że będą nimi gwiazdy, jednak potem w telewizji ogłoszono castingi dla widzów.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak o "Big Brotherze". To ona sama zgłosiła się na prowadzącą. Opowiedziała też kogo szukają

"Big Brother". Kto będzie prowadził?

Okazało się też, że stacja wprowadziła zmiany w sposobie prowadzenia formatu. Pojawi się aż czterech prowadzących! Przed ramówką TVN-u, która miała miejsce pod koniec stycznia, do mediów trafiła oficjalna informacja, że główną prowadzącą zostanie Agnieszka Woźniak-Starak. Kilka dni temu okazało się, że dołączą do niej Ula Chincz i Małgorzata Ohme, a czwartym prowadzącym będzie Bartek Jędrzejak z "Dzień Dobry TVN”.

Chincz i Ohme pojawią się codziennie w wieczornych odcinkach na żywo „Big Brother Nocą”, które będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godz. 23.15, oraz w „Big Brother Raport”, czyli w sobotnim odcinku na żywo o godz. 20.00. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, Chincz będzie prowadziła rozmowy z gośćmi oraz zajmie się omawianiem najciekawszych wydarzeń dnia. Natomiast Ohme, która jest z wykształcenia psychologiem, w odcinkach "BB Nocą" oceni eksperckim okiem m.in. zachowania uczestników oraz relacje między nimi.

Będziecie oglądać? Jak oceniacie wybór prowadzących?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.